Цeй кoрoткий вiдeорoлiк, викликав рeзoнaнc в мeрeжі. Cвящeннuк заїхав в тил до бoйoвuкiв, а там… (ВlДЕ0)

Яка історія цих фото цього прапора, що майорить?

Після Водохреща 2015 року — Тіла загиблих воїнів — Захисників, патріотів — Героїв України з поля бою забирав священик Української православної церкви Київського патріархату виконуючи обов’язки військового капелана.

А навколо нього стояли терористи іх воєнторгу Путіна і знущалися — «Як священик сам буде переносити тіла загиблих Героїв в кузов Газелі».

Допомагати священику ніхто не хотів. Чекали видовища. Говорили, Отче, якби я лежав на цьому місці, навряд чи українські воїни допомагали б священику переносити тіла в фургон.

Священик першим ділом неспішно віддав честь, поцілував — урочисто підняв і скрутив Державний Прапор України, поклав його в кузов і сказав терористам із воєнторгу РФ Путіна.

Ці загиблі за Батьківщину воїни сьогодні постали перед Богом. Кожен з вас буде відповідати перед Богом, але не за поступки цих загиблих воїнів, а за свої власні гріхи.

Після чого терористи Путіна неохоче допомогли занести тіла загиблих воїнів Народу України всіх національнестей в кузов автомобіля.

P. S. Федір Леоха с. Красный партизан. Герои и защитники г. Дзержинск. В інтернеті було відео про цього священника капелана УПЦ КП.

Джерело

Цeй кoрoткий вiдeорoлiк, викликав рeзoнaнc в мeрeжі. Cвящeннuк заїхав в тил до бoйoвuкiв, а там… (ВlДЕ0)