“Щo вu рeгoчeтe, люди пострадали а вaм cмiшнo?: Зeлeнcькuй пiд чaс зaсiдaння жoрcткo розібрався з чиновником, який сміявся (Відео)

Під час засідання Ради регіонів у вівторок, 24 грудня, президента Володимира Зеленського обурила поведінка одного з представників місцевої влади, коли

Наступного року в Україні проведуть масове утеплення багатоповерхівок обговорювали питання термомодернізації. Посадовець розсміявся у той момент, коли очільник держави говорив про енергоефективність. За що Зеленський сказав, що повідомить українцям його адресу, щоб “люди, які мерзнуть” могли прийти погрітися.

Так, Зеленський сказав, що уряд очікує, що місцева влада до 15 січня 2020 року подасть листи-наміри про участь у програмі енергоефективності. Далі президент хотів перерахувати, що потрібно для цих листів, але в залі хтось із посадовців розсміявся.

“Я розумію, що це весело вам дуже. Ви усміхаєтеся, а людям дуже холодно. Я потім скажу адресу саме вашого будинку, щоб люди до вас прийшли і трішечки там погрілись”, – заявив очільник держави.

Після цих слів Зеленський продовжив свій виступ, наголосивши, що тема участі регіонів у програмі енергоефективності насправді є дуже важливою.

Нагадаємо, раніше Зеленський відчитав та запропонував звільнитися в.о. голови Миколаївської ОДА. Глава держави наголосив, що є багато питань щодо ефективності використання коштів на місцевий аеропорт, а ремонт супроводжують постійні скандали – судові справи щодо фірми-підрядника та самогубство попереднього директора аеропорту.  “Ви робите такий вираз обличчя, наче ви ні до чого і перший раз прийшли. Чому ви до людей ставитесь, як до скотів?… Усі кажуть, що Миколаїв є бандитським містом. Це нормально? Чиновники поводяться, як бандити”, – звернувся до присутніх миколаївських чиновників президент.

Источник: www.bn24.biz.ua

“Щo вu рeгoчeтe, люди пострадали а вaм cмiшнo?: Зeлeнcькuй пiд чaс зaсiдaння жoрcткo розібрався з чиновником, який сміявся (Відео)