Вcі прoстo “прoзрiлu” вiд тoгo, щo вiн cкaзaв!Звiльнeнuй з пoлoнy “ДНP” житeль Мaкiївкu з крuкoм звeрнyвcя до Зeлeнcькoгo – відео

Інтернет вразило відеозвернення звільненого українця Василя Савіна, який дуже емоційно висловив свою вдячність президенту України Володимиру Зеленському, в пориві перейшовши на крик.

В Інтернеті опубліковано відео зі зверненням звільненого з полону “ДНР” українця, який дякує голові держави Володимира Зеленського після звільнення, інформує Діалог.UA .

  Емоційна заява зробив житель Макіївки, який готував повстання в місті проти бойовиків “ДНР”, сформував батальйон добровольців і після упіймання був посаджений в підвал. П’ять останніх років українець провів в полоні у бойовиків і сьогодні був звільнений завдяки зусиллям президента Володимира Зеленського.

Чоловік назвав перед журналістами своє ім’я і заявив, що вірить президенту і готовий йти за ним в саме пекло. “Ми віримо нашому президенту і підемо за ним в саме пекло”, – заявив звільнений українець перед телекамерами. Чоловік зазначив, що не вірив у своє визволення до останнього і лише завдяки Зеленському зміг опинитися на волі. “Ніхто не очікував, що повернеться”, – заявив він. Публікуємо відео його заяви.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що за все Київ планує звільнити з полону РФ на Донбасі близько 80 українців . В обмін Україна передасть бойовикам більше 120 ув’язнених. Відомо, що вже десятки бойовиків відмовилися від обміну в “ДНР” і хочуть залишитися в Україні.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Вcі прoстo “прoзрiлu” вiд тoгo, щo вiн cкaзaв!Звiльнeнuй з пoлoнy “ДНP” житeль Мaкiївкu з крuкoм звeрнyвcя до Зeлeнcькoгo – відео