Звільнений з полону в’язень – Зеленському: “Я неначе в Голлівуд потрапив”. Боєць зробив сильну заяву про Україну

Звільнений з полону українець розповів цікаві деталі

Обмін полоненими на Донбасі відбувся в неділю, 29 грудня. Бойовики звільнили 76 осіб, а їм було передано 123 людини. Один зі звільнених українців, Максим Теорентер, зробив цікаву заяву про Україну, пише Liga.net.

Максим Теорентер, який пробув у полоні майже чотири роки, розповів, що терористи ловлять українців на непідконтрольною території і кидають їх у підвали. Він зазначив, що життя на окупованих територіях Донбасу неможливо навіть порівнювати з життям у вільній частині країни. Місцеві жителі жахливо незадоволені.

“Кожен день там (на окупованій території – ред.) Ловлять людей. Жити людям неможливо. Все незадоволені. Україна – це як Голлівуд. Ви не уявляєте … Приїжджаєш сюди – ніби в Голлівуд потрапив”, – розповів звільнений українець.

Встреча освобождённых украинцев в Киеве!!

Gepostet von РБК-Украина am Sonntag, 29. Dezember 2019

Теорентер зізнався, що в полоні йому доводилося щодня боротися за свою честь і гідність.життя

“Повірте, у нас хочуть забрати цю честь і цю свободу. Дуже складно там, нас там дуже не люблять”, – додав колишній полонений.

Він розповів, що після звільнення хоче спочатку прийти в себе, відпочити і усвідомити, що відбувалося в країні все чотири роки, які він провів у полоні.

Источник: www.bn24.biz.ua

Звільнений з полону в’язень – Зеленському: “Я неначе в Голлівуд потрапив”. Боєць зробив сильну заяву про Україну