Трaпилoсь нeймoвiрнe чyдo: другий пілот рейсу Тeгeрaн-Київ врятувався при загадкових обставинах! І вже дав перше інтерв’ю (Відео)

На борту українського Boeing-737, який розбився вранці 8 січня після вильоту з аеропорту Тегерана, повинен був знаходитися пілот на ім’я Артем, який працює в МАУ, проте безпосередньо перед вильотом він був переведений на інший рейс. Про це повідомляє портал Факти.

Пілот Артем повинен був летіти на зазнав аварії літак до Києва замість Сергія Хоменко. Фото: скрін Вікна-Новини

За словами пілота, він повинен був відправитися на Боїнгу по рейсу в Лондон, проте незадовго перед відправкою його перевели на рейс до Лондона. Артем розповів, що він повинен був пілотувати літак замість Сергія Хоменко. За його словами, він зустрічався з екіпажем літака, який вирушив до Києва з Тегерана незадовго до відльоту. Пілот розповів, що члени екіпажу потерпілого катастрофу літака перед вильотом виглядали неспокійно.

За словами Артема, вони були разом на брифінгу, сиділи за сусідніми столами, і екіпаж рейсу, в який він повинен був відправитися, виглядав стурбовано. Він передбачає, що його колег мучило якесь передчуття. Він розповів, що перед вильотом вони побажали один одному гарного рейсу.

Раніше ми писали про те, що, за словами іранських слідчих, які займаються вивченням записів «чорних ящиків» з потерпілого крах українського пасажирського літака недалеко від Тегерана, частина даних пошкоджена через потужного вибуху, який пішов за падінням літака . Це сталося через те, що літак був заправлений під зав’язку для відправлення в далекий рейс. Крім того, з’явилися нові відео моменту аварії літака і перше моделювання падіння.

Також ми писали про те, що, за словами секретаря РНБО Олексія Данилова, розглядається чотири версії причини аварії українського пасажирського авіалайнера . Літак міг зіткнутися з безпілотником, могла статися технічна несправність, допускається версія теракту, а також існує версія удару російської зенітної ракети ЗРК “Тор”. Остання версія з’явилася після того, як уламки цієї ракети були знайдені недалеко від місця аварії пасажирського лайнера.

Источник: www.bn24.biz.ua

Трaпилoсь нeймoвiрнe чyдo: другий пілот рейсу Тeгeрaн-Київ врятувався при загадкових обставинах! І вже дав перше інтерв’ю (Відео)