Мільйонні виплати в країні де 80% людей бідує -нонсенс: Коболєв поверне свої всі премії назад в бюджет – Слуга народу

Одіозний нардеп з фракції СН Дубинський заявив, що має намір вимагати повернення мільйонних премій керівництва Нафтогазу за перемогу над російським Газпромом в український бюджет. Про це він написав у Telegram.Олександр Дубинський висловив свою думку з приводу ситуації з транзитом російського газу через Україну. Він зробив несподівану заяву.

Дубинський запропонував керівникам Нафтогазу повернути виписані собі багатомільйонні премії

“В даний момент дуже цікаво розвивається питання по транзиту російського газу через українську територію. Спікер президента РФ Дмитро Пєсков повідомив, що для того, щоб домовитися про транзит блакитного палива, українська влада повинна повністю відмовитися від усіх судових претензій. Це означає, що Путін зажадав відмовитися від матеріальної компенсації за всіма судовими позовами, за які керівник «Нафтогазу» Коболєв і його команда виписали собі багатомільйонні премії в доларах. Потрібно буде обов’язково вимагати повернути в е кошти до держбюджету України “, – написав Дубинський.

“Україна Нова” розповідала, що главу Нафтогазу зобов’язали виплатити штраф за відмову показати повний список прізвищ одержувачів премій за перемогу над російським Газпромом. Раніше ми повідомляли, що російський Газпром повинен українському Нафтогазу  величезну суму компенсації.

Источник: www.bn24.biz.ua

Мільйонні виплати в країні де 80% людей бідує -нонсенс: Коболєв поверне свої всі премії назад в бюджет – Слуга народу