«Порошенко зробив Пyтiнy найцінніший подарунок серед усіх президентів cвiту, будучи президентом він розпочав…»

Юрист Андрій Портнов зробив відверту заяву. За його словами, екс-президент України зробив Путіну найцінніший подарунок серед усіх президентів цивілізованого світу.

Портнов: «Порошенко подарував Путіну Україну»

« Порошенко і є найголовніший сепаратист України. Крім того, що він розколов Україну і поділив громадян України на сорти, про що до речі десять років мріяв Путін , Порошенко ще й подарував Росії нашу країну.

Підписавши мінські угоди, Порошенко передав кордон України в управління російським спецслужбам і Путіну особисто.

Пропагандисти олігарха кажуть, що мінські угоди допомогли зупинити війну.

Мінські угоди не зупинили війну

Мінські угоди не зупинили війну, як стверджують пропагандисти Порошенко.

Путін забрав Дебальцеве після підписання мінських угод. Після підписання мінських угод загинуло ще щонайменше 8.000 громадян України з підконтрольною Україні боку і близько 12 тисяч громадян України з боку ОРДЛО. Мінські угоди нічого не зупинили, а навпаки погіршили позиції України.

Порошенко в буквальному сенсі подарував Путіну кордону України і зараз новому Президенту України буде вкрай складно зупинити війну.

Портнов: «Я вважаю, що Порошенко усвідомлено подарував Україні В.Путіну»

Петро Порошенко усвідомлено подарував країну В.Путіну в обмін на постійну війну. Війна ж була вигідна і тим і іншим. З одного боку Порошенко і Свинарчук збагачувалися на військових поставках, а з іншого боку Росія щільно взяла під контроль Україну.

Ще ніколи вплив Путіна в Україні не було так сильно як зараз. Ніколи Медвечук (ред. Кум Путіна) не мав стільки влади як при Порошенко.

Це все було зроблено свідомо.

Частина інтерв’ю Портнова:

Також юрист додав у себе в телеграмі:

Головний державний і військовий злочинець, причетний до розкрадань коштів армії, мародерству і відмиванню вкрадених в бюджеті коштів в офшорах, вийшов сьогодні з допиту в ГБР по моїй справі про державну зраду при підписанні Мінських угод і заявив, що там є російський слід.

Повністю поділяю стурбованість фігуранта. Там є прямий російський слід. І саме його слідчі і вивчають – як підслідний, діючи в інтересах Російської Федерації, навмисне, за попередньою змовою і організованою групою осіб, усвідомлюючи наслідки своїх злочинних дій, дав доручення підписати від імені України зобов’язання погоджувати з розташованими під контролем РФ лідерами окупованих територій перехід під український контроль власної кордону.

Крім того, фігурант від імені країни взяв зобов’язання узгоджувати з ними ще й українські закони і Конституцію, провести всеосяжну амністію без обмежень за всі злочини, включаючи вбивства і насильство.

У цих діях у Порошенка є ознаки ст. 111 КК України – державна зрада.

Підслідний завдав шкоди обороноздатності і національної безпеки України, фактично подарувавши РФ частина територій Донбасу. Ну і на допит прийшов з російським адвокатом.

Тому, все правильно, потрібно уважно вивчити російський слід. Дуже перспективне кримінальну справу.

Источник: www.bn24.biz.ua

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

«Порошенко зробив Пyтiнy найцінніший подарунок серед усіх президентів cвiту, будучи президентом він розпочав…»