Тepмlн0в0! Екс-нардепа Тетяну Чорновол з бiйкoю вuкuнyлu з ГБР вuвeрнyвшu їй нoгy і злaмaвшu… (відео)

Тетяна Чорновол заявила, що до неї застосували грубу силу

Тетяну Чорновол , колишнього депутата Верховної Ради від партії “Народний фронт”, силою вивели з брифінгу Державного бюро розслідувань, який проводив новопризначений заступник директора – Олександр Бабіков. Відео розмістив “5 канал” на YouTube.

За деякими даними 40-річна Чорновол принесла Бабікова “повідомлення” про злочин і намагалася йому вручити. В результаті екс-нардепа і журналістку вислали з заходу.

Повідомляється також, що до Чорновол ще до початку брифінгу підійшла охорона і запитала, як вона пройшла в зал. Екс-депутат відповіла, що вона потерпіла на Майдані. А коли захід розпочався, її силою виштовхали в двері, що знаходиться за її спиною.

Сама ж Чорновол каже, що вона лише хотіла поставити запитання про хід деяких виробництв. Крім того, вона сказала, що до неї застосували грубу фізичну силу.

“Мені ногу пошкодили”, – сказала Чорновіл

Тетяну Чорновол силою вивели з ГБР (відео: YouTube / 5 канал)

Варто зазначити, що перший заступник директора ГБР Олександр Бабіков має досить скандальну славу Протягом останніх двох років він працював в адвокатській фірмі яка колись захищала Віктора Януковича.

Источник: www.bn24.biz.ua

Тepмlн0в0! Екс-нардепа Тетяну Чорновол з бiйкoю вuкuнyлu з ГБР вuвeрнyвшu їй нoгy і злaмaвшu… (відео)