Лікарі залишили вmир@tи на самоті: загибель дворічної дівчинки вразила всіх. Випила йогурт і…

Лікарі залишили вмирати на самоті: загибель дворічної дівчинки вразила всіх. Випила йогурт і…

Дворічній Аделіні  різко стало погано після того, як вона випила йогурт. Дівчинку, яка трималася за живіт, встигли привезти в лікарню, поклали в реанімацію, але на ранок лікарі повідомили батькам: врятувати Аделіну не змогли.

– Аделіна – наша молодшенька, третя дочка, – розповіла мама дівчинки. Їй стало погано під вечір. Ще о четвертій годині дня вона бігала, гралася, їла суп. Я попросила чоловіка на зворотному шляху з роботи купити для доньки що-небудь смачне: чоловік привіз йогурт, який дозволений для дітей з 8 місяців.

Потім вся сім’я пішла на прогулянку, заглянули в магазин – купили для себе і старшої дочки шоколад і морозиво. Коли Кінчарови повернулися додому, на годиннику було близько 20.00. Наймолодшу почали готувати до сну: розстелили ліжко, дали дівчинці випити йогурт. Через годину їй стало погано.

Перелякана мама викликала «Швидку допомогу»: їх з Аделіною спочатку відвезли в дитячу лікарню № 3.

– Там доньці виміряли цукор в крові і приголомшили діагнозом: сказали, що у Аделіни діабет першого типу, цукор зашкалює, – передає слова лікарів Олена. Такий діагноз дитині поставили вперше. – Ні про який діабеті ми не знали. Ніяких ознак захворювань у неї не було – ні сильної спраги, ні тріщин на шкірі… У доньки тільки побіліли губи.

Тоді дитину вирішили відправити в іншу клініку – лікарню № 1: сказали, що там знаходиться спеціалізоване відділення. У швидкій дівчинці поставили крапельницю.

– До того моменту дочка була вже млявою, як ганчірка: вона постійно перебувала у мене на руках, йти не могла, – продовжує Олена. – У той момент рівень цукру був 13,5. Аделіну поклали в реанімацію, а вранці мені зателефонували з лікарні і сказали, щоб ми терміново приїхали. До нас вийшли завідуюча з лікарем, яка брала доньку, і сказали, що вона померла…

У загибелі дитини мама звинувачує лікарів і той самий йогурт.

– Я спілкувалася з друзями-лікарями, розповіла, що сталося. Вони пояснили, що якщо йогурт в магазині зберігався неправильно, то через отруєння у доньки стався викид цукру. І лікарі просто не зробили процедури, які могли її врятувати, – каже Олена. – Але точний діагноз – чому померла дочка – до сих пір ніхто не знає.

Була і ще одна дивина:

– Співробітники похоронного агентства сказали, що обличчя донечки треба буде прикрити. Я підняла покривало і злякалася: моя дочка заклякла в тому положенні, як лежала з крапельницею. Мені здається, ніхто до неї не підходив, аналізів не брав, а вона лежала і тихо вмирала … І знаєте ще що: лікуючий лікар плуталася в часі смерті. Спочатку говорила, що дочка померла о п’ятій ранку, але в експертизі ми побачили інший час – о 6.45. Коли ми прийшли поговорити особисто, то вона сказала зовсім інший час – 6 ранку. Я хочу, щоб лікарів покарали!

 Джерело:zaxid.media

Лікарі залишили вmир@tи на самоті: загибель дворічної дівчинки вразила всіх. Випила йогурт і…