Почалось! Громада Вийшла Підтримати Українця, Якому Прийшла Рекордна Платіжка За Газ У Пустий Дім(ВІДЕО)

Жителі Іллінців — райцентру на Вінниччину вийшли на мирний мітинг через обурення платіжками за транспортування газу!

Також активісти, суді дим та журналісти прийшли підтримати місцевого мешканця Вадима Когута,якому днями прийшла від газовиків платіжка на 4620 гривень за минулий рік до його будинку, де ще ніхто жодного дня не жив і газові прилади ще не підключені. Вадим зняв відео про цей шокуючий випадок із штрафом і буквально за 4 дні воно вже набрало майже 6 мільйонів переглядів у соцмережах та тисячі перепостів.

Бо на відео Вадим Когут показує свою платіжку та лічильник під новим будинком, де він ще не жив жодного дня.

І не використовував газ, бо лічильник по нулях, а котельня ще не запускалась… Водночас, в платіжці за транспортування газу до його будинку 385 гривень кожного місяця. Вадим пішов у банк і газову контору, але річну плату 4620 гривень за транспортування до будинку на вулиці Лялі Ратушної, 8 в Іллінцях на Вінниччині в нього ще не взяли. Бо такі платежі ще не беруть. Водночас, газовики Вадима Михайловича лякають пенею і відключенням від газопостачання!

Куди йти, кого просити про допомогу? Кому жалітись – запитує Вадим з Іллінців. – І Слава Україні!

– Це активісти, які прийшли на підтримку Когута Вадима. Та висловили своє невдоволення. – зазначив від відео із місця мітингу його автор Богдан Подолян. Разом ми сила! Все відбувається просто зараз!!!

Жителі Ілінеччини обурені платіжками за транспортування газу

# Жителі Ілінеччини обурені платіжками за транспортування газу , прийшли підтримати Вадима Когута і висловити своє невдоволення .

Gepostet von Богдан Подолян am Montag, 3. Februar 2020

відео 2:

Gepostet von Cholombidko Dmitriy am Montag, 3. Februar 2020

Джерело

Почалось! Громада Вийшла Підтримати Українця, Якому Прийшла Рекордна Платіжка За Газ У Пустий Дім(ВІДЕО)