“Олена Лукаш стверджує, що Майдан застрелив сам себе. Наскільки треба бути Ї*анутою на всю свою невеличку голову? Вона договориться, що наших хлопців на передовій розстрілюють свої стріляючи в спину.”
Жорстко розкритикував ексміністра юстиції і одіозну соратнию Януковича і Портнова журналіст Роман Скрипін.
“Пані Лукаш закрила свій рот після того, як відбувся Майдан і обережно пересувалася Печерськими пагорбами, там де діставала снігом по голові. Пані Лукаш, яка про*бала в принципі суд Януковича, коли був третій тур Ющенка-Януковича. Пані Лукаш, яка не має права взагалі відкривати рот стосовно тих, хто загинув на Майдані”, – обурюється Скрипін.
“Лєна, беріть збирайте валізу і просто п*издуйте в Москву. Там вас чекають ваші соратники Володимир Олійник, Азаров, Янукович, вся ваша п*здобратія.
Далі, якщо щось відбуватиметься в Україні, то вас просто повісять, застрелять або ви вдавитеся оливкою. У вас немає совісті, немає нічого, окрім грошей в очах”, – звертається Скрипін до прихильниці “русского мира”.
Увага! Відео містить не нормативну лексику!
Телефонує мені знайома через спільних друзів дівчина і з наїздом заявляє, що вже 1,5 року зустрічається з моїм чоловіком. У мене земля пішла з під ніг, у вухах неначе вата, і єдине що я змогла сказати – а Вас не бентежить, що у нього двоє дітей?