Дмитро Павличко – Ніні Матвієнко, Яка Віддала Сина В Московський Монастир: «Не Вчи Мене Любити Україну…»

Дмитро Павличко – Ніні Матвієнко, яка віддала сина в московський монастир.

Не вчи мене любити Україну,Якщо ти свого сина віддалаМосковській церкві, золоту дитинуПеревернула в темного хахла.

Не чує він тепер твоєї мови,Ненавидить свого дитинства сни,Не молиться до Божої ПокровиЗа Україну, що встає з труни.

Ти сина в монастир чужий сховала,Закрила мудро від страшних загроз;Душа твоя від страху приневпала,Але не бійсь! Він – славний малорос.

Він молиться до імперського бога,Цілує руку п’яного попа,Ховається од світла, як стонога,Його душа – безпам’ятна й сліпа.

Він дивиться в царів жорстокі лиця,Та бачить янголів, а не катюг;Він – не слуга Господній, він – мокриця,Диявола пахолок, рабський дух!

…А твій синок до твого серця й домуНе вернеться із підкремлівських зір,Він на землі Гоморри і СодомуВідновлює кривавий «русский мір»!»

Матвієнко про російську агресію: Тепер із родичами воюємо

Додамо, що співачка Ніна Матвієнко не визнає агресії Росії проти України.

Вона твердить, що конфлікт на Донбасі є “клановою війною”. Зокрема, такий коментар співачки продемонстрували 10 лютого під час ток-шоу “Народ проти” на телеканалі ZIK.

“У Путіна свої інтереси, в Ахметова – свої, у Порошенка – свої, у Коломойського – свої, і так далі… І до кожного угруповання йдуть за когось воювати. Як же я можу ставитися до АТО?” – поставила запитання Матвієнко. За її словами, “тепер із родичами воюємо, із кров’ю своєю”. 70-річна співачка зазначила, що в зоні бойових дій гине “еліта”. “Пішли сміливі хлопці, пішли ті, хто не народив ще дітей… Невінчані дівчата залишилися…” – заявила артистка.

Вона зізналася, що під час молитви проклинає винуватців конфлікту. “Я знаю, хто вороги, – кривава еліта. Ті троє, які вивели всіх на площу, заради своїх шкурних інтересів… Я їм не пробачу ніколи цього”, – сказала Матвієнко. Співачка закликала народ “підніматися і захистити наших хлопців, наших матерів, наших дітей, наших дівчат”.

Ира Прокопова

Дмитро Павличко – Ніні Матвієнко, Яка Віддала Сина В Московський Монастир: «Не Вчи Мене Любити Україну…»