Ця сліпа собака врятувала з пожежі маму з дітьми. І не залишила в біді десяток своїх родичів!

Ротвейлер Кіра живе під Києвом у великій родині. Її господиня Юля, мама 9-річної Вероніки і грудного малюка, містить невеликий приватний розплідник, в якому містить і дресирує собак.

Кілька днів тому Юля прокинулася серед ночі від того, що Кіра кусала її за руку і гавкала. У приміщенні стояв дим – вогонь охопив обжиту людьми частина будинку, а також підібрався до другої частини, де спали тварини.

Перелякана жінка кинулася рятувати дітей – поки виносила малюка, Вероніка в одній піжамі і босоніж по снігу побігла до сусідів по допомогу.

В цей же момент Кіра стала стрибати в палаючий будинок і виносити за шкірку цуценят і навіть дорослих собак. Найдивовижніше, що Кіра практично сліпа – її ледь врятували в 3-х місячному віці, коли вона отруїлася щурячою отрутою, з тих пір вона не бачить.

Собака не заспокоїлася, поки не врятувала всіх, хто був усередині. У неї обгоріли вуха, на боці зяяла рана, але вона не зупинялася! Виносила і складала всіх осторонь на снігу, де постраждалих вигрівала Кірина вічна суперниця – пухнаста Рима. У житті собаки недолюблюють один одного, а тут наче змовилися і працювали дуже злагоджено!

В результаті загинуло тільки кілька тварин – задихнулися в диму, інші отримали опіки різного ступеня, та Веронічка обморозила ніжки.

Зараз їх здоров’я поза небезпекою, а добрі люди зі всієї країни вже завалили погорільців матеріальною допомогою. Також односельці готові допомагати Юлі відбудовувати будинок, а поки родина тулиться в утепленому літньому будиночку у дворі. Спасибі захисниці Кірі за врятовані життя!

Ця сліпа собака врятувала з пожежі маму з дітьми. І не залишила в біді десяток своїх родичів!