Ще навіть не nоховалu! Страшнuй скандал розlрвав країну – щ0йно, це вже не nробачити. Зеленський вийди!

Похорони курсанта Андрія Роспотнюка, який загинув в авіакатастрофі на Харківщині, відбудуться у вівторок, 6 жовтня. Про це повідомив заступник міськголови Миргорода Олександр Гуржій.

Спочатку із Андрієм прощатимуться у Харкові, після чого його тіло літаком доставлять до Миргорода, де він народився. Там церемонія прощання відбудеться у церкві, потім – на центральній площі міста.

Пише korupciya.com

Поховають Андрія Роспотнюка на місцевому кладовищі, зокрема, на Алеї Героїв. Це через те, що курсант загинув, виконуючи свої службові обов’язки, розповів Суспільному заступник міського голови Миргорода Олександр Гуржій.

Андрію Роспотнюку був 21 рік. Він вчився у харківському університеті на військового штурмана.

І поки рідні оплакують своїх дітей, намагаються ідентифікувати залишки загиблих. Поки вся країна в траурі. Всю п’ятницю і суботу в Україні обговорюють нову інформацію у справі АН-26.

Стало відомо, що першим на посадку пропустили літак, в якому летів син командувача ВПС Сергія Дроздова. Причому командувач цей факт підтвердив.{“sw

Цікаво, що відразу після аварії харківський губернатор Олексій Кучер заявляв, що АH впав через помилки диспетчерської служби. Яка знаючи, що літак несправний, запустила на посадку інший борт.

Потім Кучер цю версію підтвердив і натякнув, що так могло статися через сина командувача, чий літак взяли на посадку раніше. Після чого керівництво ВПС заявило, що губернатор ледь не “агент Кремля”.

Здавалося б командувач ВПС Дроздов закрив тему зі своїм сином – і все пояснив в прямому ефірі.. Однак на наступний день після виходу шоу Міноборони і командування повітряних сил ЗСУ вирішили ще раз дати харківському губернатору гнівну відповідь.

У ній Кучера називають “учителем фізкультури”, “губернатором” в лапках, а також “одіозною фігурою”. Інформацію про сина головнокомандувача , командування назвало “ганебним переходом на особистості”.

В результаті СБУ закликали розслідувати, чи не є слова Кучера інформаційною диверсією для російських ЗМІ.

Тон повідомлення говорить про те, що тема сильно зачепила військових – зачепила настільки, що її намагаються перебити звичними методами: звинуваченнями в “одіозності” або натяками, що це взагалі “російська провокація”.

Також в зверненні йдеться про те, що заяви Кучера – це політичний піар. Натякаючи мабуть на те, що губернатор зараз балотується в мери Харкова від партії “Слуга народу”, а тому може свідомо розкручувати історію з сином командувача для того, щоб заробити передвиборчі бали.

Це ж повідомлення, тільки в більш нейтральних тонах, ретранслювали на сайті міністерства оборони.

Пізніше спікер ВВС Юрій Ігнат опублікував інформацію, що син Дроздова вже закінчив харківську льотну академію.

“Генерал Дроздов не віддав сина вчитися в Лондон або в США, а віддав в єдиний льотний військовий ВНЗ країни, освоювати професію військового льотчика”, – написав Ігнат і опублікував фото, на якому не видно осіб, але зрозуміло, що один із зображених – син головнокомандувача

Губернатора ж Ігнат назвав “аморальною особистістю”.

Загалом, з одного боку військове керівництво – як ВВС, так і Міноборони – постійно вимагає не робити висновків і чекати закінчення розслідування. З іншого – одразу відмітає версії про те, що літак з сином командувача на борту необгрунтовано пропустили на посадку раніше, ніж несправний борт Ан-26, що і призвело до трагедії.

Правильна ця версія чи ні, зараз сказати важко. Але щоб зробити остаточний висновок, потрібно дочекатися кінця розслідування, а не відкидати його відразу. Українці вимагають же, щоб Президент вийшов до народу із заявою та прокоментував всю цю аморальну ситуацію.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Ще навіть не nоховалu! Страшнuй скандал розlрвав країну – щ0йно, це вже не nробачити. Зеленський вийди!