В Україні щoйнo пiдтвeрдuлu два нових випадки зaрaжeння кoрoнaвiрyсoм. Ними стали…

У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження

У Тернопільській області з підозрою на коронавірус госпіталізували жінку, яка повернулася з Іспанії новим коронавірусом.

Про це повідомляє на сторінці у Facebook Центр громадського здоров’я України.

Зазначається, що станом на 9:30 підтверджено 5 випадків COVID-19.

“З початку року Центром громадського здоров’я України отримано 94 підозри про нову коронавірусну інфекцію. За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру отримано 5 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (4) та Житомирська (1) області. Загалом вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України дослідила більше 500 зразків”, – йдеться в повідомленні.

Лабораторно підтверджено 5 випадків COVID-19 станом на 16 березня (9:00)За результатами дослідження вірусологічної…

Gepostet von Центр громадського здоров’я України am Montag, 16. März 2020

Нагадаємо, від 12 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях.

Перша жертва коронавірусу в Україні: пенсіонерка з Радомишля померла в Україні зафіксували першу смерть від коронавірусу – померла 70-річна мешканка Радомишля Житомирської області, яка їздила до Польщі. Вона протягом останніх двох тижнів вела дуже активний спосіб життя. У місті нині ввели надзвичайний стан, дезінфікують місця, де перебувала жінка, а також обстежують осіб, з якими вона контактувала.

ТСН

В Україні щoйнo пiдтвeрдuлu два нових випадки зaрaжeння кoрoнaвiрyсoм. Ними стали…