@lubenskiy_igor
Добрый день, Игорь! Сегодня утром, г. Запорожье, Центральная поликлиника 1, Хортицкий район, процедурный кабинет- висит объявление.
Старики в шоке, орут, ругаются
Можно подумать что до этого пенсионеров наши мед….работники лечили. Для пенсионеров ничего не изменилось.
Так что не нагнетайте. У нас давно людей старше 50 не лечат ————-БО ЦЕ ПИЗ#ЕЦЬ! ПОЛІКЛІНІКА ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ З 17 БЕРЕЗНЯ ОБСЛУГОВУВАТИ ЛЮДЕЙ ВІКОМ СТАРШЕ 60 РОКІВ!

Пам’ятаєте цю нейм0вірну жінку, яка в 2010 році народuла вісім дітей? Тількu nодuвіться, як виглядають її діти сьогодні!