Президент Зеленський жахнувся від побаченого. Біди не уникнути… Відео

Страшна пандемія коронавірус відкрила очі не тільки Президенту Зеленському, а й мільйонам українцям.

Про це повідомляє видання EJ

За нашими даними, Президент України наказав оцінити ступінь готовності держави до пандемії.

Від результатів Володимир Зеленський просто жахнувся.

Традиційно розповідаю про ситуацію щодо протидії коронавірусу. Станом на ранок 18 березня в Україні зафіксовано 14 випадків захворювання на COVID-19. Десять – у Чернівецькій області, три в Київській та один – у Житомирській. Два з випадків, на жаль, летальні.Вірус поширюється територією України не так швидко, як у решті Європи. Однак дуже швидко поширюються фейки щодо нього. Тож наголошую: страшилки про 400 тисяч хворих на коронавірус в Україні – брехня. Вкотре закликаю всіх українців довіряти тільки офіційним джерелам інформації – офіційним сторінкам МОЗу, уряду, Верховної Ради та Офісу Президента України.Окремо хочу звернутися до працівників сфери освіти. Усім вам рекомендовано максимально перейти на дистанційну форму роботи. Середня заробітна плата за час карантину буде збережена й виплачена вам. Відучора для підготовки учнів до ЗНО запущено щоденні трансляції онлайн-уроків. Із 8-ї до 9-ї ранку та з 18-ї до 21-ї години їх можна переглянути на телеканалі «Рада», а також знайти на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України: http://bit.ly/33uKwus Крім цього, наступного тижня буде запущено централізовану систему онлайн-уроків дистанційного навчання для учнів з п’ятого по одинадцятий клас. Вкотре хочу закликати всіх українців, особливо людей похилого віку, без зайвої потреби не виходити на вулицю та залишатися вдома. Вчора я радив вам, що подивитися та почитати. Сьогодні моя рекомендація така. За цим посиланням http://bit.ly/2U1qHHZ ви знайдете віртуальні тури українськими музеями просто неба. Тут http://bit.ly/392wqkO – 25 музеїв Львівщини, які можна відвідати онлайн. А ось тут http://bit.ly/3d9XTEG – віртуальні екскурсії у більш ніж 20 музеїв з усієї України.Версія цього відео з субтитрамии: http://bit.ly/3a23MBS

Gepostet von Володимир Зеленський am Mittwoch, 18. März 2020

Лідери майдану набрали 90 мільярдів доларів боргів під найвищі ставки в світі. Примітно, що кредитні гроші ніхто не бачив. Вони зникли!

Лікарні знищені. Близько 60% лікарів виїхало в Європу і Росію на заробітки.

Аферистка Супрун, яка після фіаско Порошенко втекла в США, накоїла просто жахливі справи. Наслідки будуть фатальними для десятків тисяч громадян України.

Вона централізувала закупівлі на ПРООН, ВООЗ та МОЗ з орієнтацією на американську продукцію Big Pharma, ліквідувавши локальні закупівлі лікарень у таких українських підприємств як Дарниця і Фармак. Фармацевтика України ліквідована на догоду двом американським корпораціям.

Екс-міністр видала постанову, що в Україні визнаються тільки сертифікати США. Це призвело до того, що заблоковані поставки дешевих, перевірених десятиліттями ліків і вакцин українського виробництва. Україна змушена закуповувати дорогі американські аналоги.

Відтік українських лікарів і дефіцит медспеціалістів. Багато українських лікарі змушені були виїхати в платні клініки Східної Європи і Росії.

Українська медицина, на даний момент, не здатна протистояти епідемії коронавируса.

Немає ні грошей, ні лікарень, ні медицини, ні фахівців, ні мед.персонала. Все, що залишилося після Порошенко і його режиму – це казки про ЄС і НАТО.

Президент Зеленський жахнувся від побаченого. Біди не уникнути… Відео