Укрaїнцi зiтхнyлu з пoлeгшeнням: рiшeння нa яке oчiкyвaлu мiльйoнu прuйнятo! Щoйнo у Кaбмiнi пoвiдoмuлu пpо…

Рух міського, приміського і міжміського транспорту в Україні можуть відновити вже з 12 травня – за умови дотримання деяких обмежувальних заходів.

Про це в інтерв’ю “ЛІГА.Бізнес” повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

“Ми плануємо 12 травня відновлювати активність в містах, приміське, міжміське сполучення. Це все стосується автобусних і залізничних перевезень”, – сказав Криклій.

За його словами, багато чого буде залежати від того, які показники по поширенню коронавіруса будуть в країні до 12 травня. При цьому, найімовірніше, будуть введені стримуючі обмеження: маски, термоскрінінг, де це можливо, в міському транспорті можна буде використовувати тільки сидячі місця.

“Надалі плануємо і авіасполучення. Звичайно, ми можемо говорити тільки про внутрішню авіації. Єдине, що авіаперевізники не розуміють обсяг трафіку: відкривати рейс і везти 10 пасажирів – невигідно. Вигідніше не літати”, – сказав міністр.

Що стосується міжнародного авіасполучення, то його, на думку Криклія, поки немає сенсу відкривати, тому що на даний момент європейці обмежують в’їзд іноземних громадян.

Джерело

Укрaїнцi зiтхнyлu з пoлeгшeнням: рiшeння нa яке oчiкyвaлu мiльйoнu прuйнятo! Щoйнo у Кaбмiнi пoвiдoмuлu пpо…