“До кінця літа будемо ходити в масках”! У МОЗ шокували заявою!

Обов’язкове носіння масок в громадських місцях, введене в Україні з 6 квітня, можуть скасувати до кінця літа. Зняття цього заходу карантину відбудеться тільки за умови зниження кількості нових випадків Covid-19.

Про це в неділю, 10 травня, в інтерв’ю РБК-Україна заявив головний санлікар і заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

“Якщо число випадків буде йти до зниження, поліпшуватися, то, можливо, і не все літо ми будемо ходити в масках, а досить швидко вийдемо. Можливо, і дитячі садки відкриємо. Якщо будемо бачити, що сезонність не впливає на поширення інфекції, тоді буде складніше. Тоді будемо балансувати на цих 350-500 випадків і маска стане з нами невід’ємним другом до кінця цього року “, – сказав чиновник.

За його словами, наступного разу перегляд карантинних заходів в Україні відбудеться тільки 22 травня.

“Поки буде карантин, до тих пір ми будемо в масках, з антисептиками і соціальною дистанцією. Іншого виходу немає. Ми говоримо про те, що у нас розробляється поетапний план виходу з карантину. Ми вже зараз зм’якшуємо обмеження з 11 травня. Наступний етап перегляду карантину – 22 травня. Будемо дивитися на розвиток епідситуації “, – додав Ляшко.

Нагадаємо, що недавно в Міністерстві охорони здоров’я розповіли, які запобіжні заходи слід дотримуватися українцям, щоб не заразитися коронавірусом і не заразити інших після ослаблення карантинних обмежень 11 травня.

Джерело

“До кінця літа будемо ходити в масках”! У МОЗ шокували заявою!