Цинізм зашкалює: Водій маршрутки розповів, що насправді привселюдно зробив Тищенко в маршрутці (Відео)

За проїзд Микола Тищенко, зі слів водія, платити відмовився, пославшись на те, що у депутатів є пільги на проїзд в громадському транспорті

Водій київської маршрутки розповів, що народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко проїхав одну зупинку, сфотографувався і вийшов, не заплативши.

Микола Тищенко, який проїхався в маршрутці відразу після відкриття громадського транспорту після карантину, одразу виклав відповідне фото у Facebook.

Коля Тіщенко настільки хоче стати мером Києва, що готовий навіть робити вигляд, що користується громадським транспортом, як звичайні люди.А не платить він за проїзд не тому, що він поганий, а тому, що він просто не знає скільки коштує проїзд в маршрутці 😂

Gepostet von Vasyl Krutchak am Montag, 25. Mai 2020

В той же час водій маршрутки розповів, що нардеп з іншим чоловіком «зайшов, проїхав одну зупинку і вийшов». Після цього він пересів в автомобіль, який їхав за автобусом.

За проїзд Тищенко, зі слів водія, платити відмовився, пославшись на те, що у депутатів є пільги на проїзд в громадському транспорті.

Хоча насправді нардепи повинні оплачувати проїзд – після цього держава їм компенсує вартість проїзду.

Нагадаємо, що телеграм-канал Резидент, прокоментував і зйомки Тищенка у маршрутці в різкій формі:

Микола Тищенко намагається продати себе жителям Києва, але виглядає це дуже дешево і награно. Десятки камер і солоденькі слова, тільки відштовхують виборця. Важко буде виграти праймеріз з такими політконсультантами, які намагаються розіграти кейс чесних і принципових політиків. Очікуємо черговий зашквар Тищенка з кандидатами в депутати від партії Слуга Народу, яких він відбере в Київраду.

Джерело

Цинізм зашкалює: Водій маршрутки розповів, що насправді привселюдно зробив Тищенко в маршрутці (Відео)