“Останній заплив”: Пірнання з аквалангом молодої 30-річної чиновниці – красуні з Сум закінчилося трaгeдiєю (Фото)

У жінки, за попередніми даними, закінчилося повітря в балоні.

У Сумах розслідують загибель молодої чиновниці обласної ради Карини Козупиці. Тіло 30-річної жінки

У Сумах загинула 30-річна чиновниця обласної ради: що відомовитягнули з річки Ворскла 4 липня в с. Климентове Охтирського району. Трохи згодом із води дістали мертвим і 34-річного чоловіка.

Як повідомляє місцеве видання “Тиждень”, жінка разом із рідними відпочивала на базі відпочинку депо “Смородине” і нібито зустріла там знайомих.

“Серед них був професійний водолаз, який запропонував їй спробувати поплавати з аквалангом. В супроводі двох аквалангістів молода жінка опустилася під воду – і в результаті загинула. Разом із нею потонув також один з аквалангістів”, – пише видання.

За інформацією видання “Наш шанс”, загиблий аквалангіст подавав жінці свій балон з повітрям, оскільки у неї повітря закінчилося. “Але вона, мабуть, злякалася, і щось пішло не так”, – пише ЗМІ.

Про загибель жінки та чоловіка також повідомило місцеве управління ДСНС.

На Сумщині упродовж доби 2️⃣ людей загинули на водоймах 4 липня о 16:00 в с. Климентове, Охтирського району з р….

Gepostet von Управління ДСНС України у Сумській області am Samstag, 4. Juli 2020

Раніше повідомлялося, що Карина Козупиця працювала в юридичному відділі управління майном головною юристконсультанкою.

“Молода, вродлива, чуйна, розумна дівчина пішла у небуття у самому розквіті. Трохи більше місяця тому їй виповнилося лише 30 років”, – розповіли в Сумській облраді.

Відомо, що народилася Каріна Козупиця у м. Тростянець Сумської області. У 2012 році закінчила Національний університет “Юридична академія України імені Ярослава Мудрого”. З 2012 року працювала на різних посадах у відділі Держкомзему у Тростянецькому районі, секторі державного земельного кадастру відділу Держземагентства у Тростянецькому районі, Тростянецькій районній державній адміністрації, Управлінні патрульної Служби МВС у місті Харкові, Департаменті патрульної поліції. З листопада 2016 року розпочала свою роботу в Управлінні майном Сумської обласної ради.

За матеріалами

“Останній заплив”: Пірнання з аквалангом молодої 30-річної чиновниці – красуні з Сум закінчилося трaгeдiєю (Фото)