Тeрмlнoвo! У Києві будують барикади і наметові містечка, звозянть дрова і шини. Це вже не жарти. Фото

В незалежності від того, що підпише Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з Путіним, Порошенко почав втілювати план по кривавому державного перевороту.

У Києві почали збирати металеві бочки, намети, зброя і що найстрашніше, організатори майдану Порошенко проти України вже формують бойові сотні, які будуть проливати кров на вулицях Києва.

По суті в Києві вже почали будувати барикади рівно таким же способом як і в 2013 році.

Різниця лише в тому, що зараз це майдан проти України і українського народу. Майдан Порошенко проти України підтримують від сили 6% громадян нашої країни.

План початку агресії Порошенко проти України

8 грудня 

13.00 – на Майдан Незалежності вийдуть партії «Європейська Солідарність», «Голос», «Батьківщина» і форум «Разом – до перемоги».

18:00 – прибуття інших учасників акції до Києва. Збір на вулиці Банкова з боку вул. Інститутській біля входу в офіс президента України. 

О 19:00 початок акції біля офісу президента і виступи організаторів;

До 22:00 – установка там наметового містечка.

Вночі – активності у великому наметі, виступи «бардів», лекції, перегляд фільмів.

Майданівці вже збирають в соцмережах металеві бочки, дрова, чайники-термоси, стільці, пледи, великі казани для приготування їжі, буржуйки, обігрівачі інфрачервоні, генератори, топтіво, біотуалети

За словами члена Координаційної ради РОК Андрія Левуса 8 грудня стане першим етапом Майдану або «бойове злагодження», коли активісти мають намір сформувати «мережу бойового опору».

«Якщо результати зустріч в Нормандії будуть негативними для України те протест має всі шанси перерости в довгостроковий», – написав Левус на своїй сторінці в Facebook.

По суті бандит прямо натякає, що готується переворот в країні. Їм плювати на те, що буде на зустрічі з Путіним. Вони вже почали монтаж майдану.

До акції «Варта на Банковій» активісти обіцяють залучити громадські, ветеранські організації та партії «всіх проукраїнських сил».

«Варта на банкової» це сотні майдану, до яких увійдуть озброєні до зубів учасники АТО. Зброя з усієї країни звозять до Києва і примітно, що СБУ і МВС ніяк на це не реагують …

В цей же час, перший Президент України звернувся до Парубія: «Ти ворог України. Ви розкололи і вкинули країну в війну. »Відео

Також буквально вчора повідомлялося, що крім майдану в Києві Порошенко і Тимошенко готують парад республік по всій країні. Вони мають намір створити свої органи влади в західних областях.

Також сьогодні повідомлялося, що у Порошенка закликали брати з собою автомати на акції протесту.

Не полінуйтеся і поділіться зі своїми друзями в соціальних мережах. Від нас залежить, чи буде існувати Україна!

Тeрмlнoвo! У Києві будують барикади і наметові містечка, звозянть дрова і шини. Це вже не жарти. Фото