“Убuлu нeлюдu мого ангелика”: Вбuта гoрeм мати 3-річного Сашка звeрнyлaсь до yкрaїнцiв. Cльoзu, вiдчaй і бiль

Вчора, 1 грудня, біля ресторану MARIO в центрі Києва (перетин вулиць Льва Толстого і Тарасівської) – обстріляли чорний джип Range Rover. Цей автомобіль орендує 47-річний В’ячеслав Соболєв, бізнесмен, депутат Київської обласної ради від БПП і власник цього самого ресторану італійської кухні, біля якого стався інцидент.

У поліції кажуть, що саме чиновник був метою замаху. Однак під час обстрілу загинув його 3-річний син Олександр, який сидів в машині. Куля потрапила хлопчикові в шию, він помер в кареті швидкої медичної допомоги. 38-річна Інна, яка була в джипі в момент події – остання дружина В’ячеслава.

Син Олександр їхня перша спільна дитина. Пара одружилася влітку 2015 року. Інна Вільчинська – уродженка Вінницької області. Вона власниця салону італійських меблів і світлотехніки Gallery Platinum (вулиця Велика Житомирська 8А). Інна в серпні 2016 роки народила хлопчика, який і загинув 1 грудня 2019 року під час нападу на бізнесмена.

Дружина Соболєва відома в світській тусовці і дуже дружна зі співачкою Іриною Білик, яка є хрещеною матір’ю загиблого Саші. “Не можу сидіти і робити вигляд, що нічого не сталося … Вбито маленьку дитинку, чудовий малюк … хресною якого я є … Навіщо все в цьому світі, якщо так просто вбивають людей, діток … в центрі улюбленого міста … Мій маленький Ангел, Сашенька.

Прости цим дорослим нелюдам їх жорстокість … сили всій сім’ї у цей страшний час… “, – написала Білик у себе на сторінці в соціальній мережі Facebook.

Убита горем мати теж зробила пост на “Фейсбуці” і написала кілька рядків, виклавши фото загиблого сина.

“Убили нелюди вчора мого маленького синочка ангелочка Сашеньку. Помоліться за нього і бережіть свої сім’ї”, – такий пост з’явився у Інни Соболєвої. Від першого шлюбу у неї є двоє дітей: 17-річний Олексій та 10-річна Марія, яку удочерив В’ячеслав.

“Убuлu нeлюдu мого ангелика”: Вбuта гoрeм мати 3-річного Сашка звeрнyлaсь до yкрaїнцiв. Cльoзu, вiдчaй і бiль