І ось таке «оберігає» закон! Четверо поліцейських торгували наркотиками і займались вимаганням

Державне бюро розслідувань та Служба безпеки затримали на Донеччині чотирьох правоохоронців, які займались незаконним обігом наркотиків та вимаганням хабарів від наркоторгівців.

Джерело: ДБР 

Дослівно: «Викрили злочинну діяльність, затримали та повідомили про підозру організованій групі у складі командира взводу роти тактико-оперативного реагування та трьох поліцейських Управління патрульної поліції в Донецькій області».  Деталі: За попередньою інформацією, четверо правоохоронців налагодили механізм одержання хабарів від осіб, які виготовляли та збували наркотики.Правоохоронці проникали у будинки наркоторговців, застосовували фізичне насильство, вилучали знайдені наркотики та в подальшому збували їх.

Також поліцейські вимагали та одержували від наркоторговців гроші за непритягнення їх до кримінальної відповідальності.Під час досудового розслідування задокументували 5 епізодів незаконної діяльності правоохоронців. 

 

9 липня чотирьох учасників злочинної групи затримали. За місцем проживання, у службових кабінетах та в автомобілях фігурантів провели обшуки.

У кабінетах керівництва управління патрульної поліції виявили та вилучено зброю та велика кількість набоїв, походження яких буде встановлено слідством. 

 Затриманим повідомили про підозру у вчиненні низки кримінальних правопорушень: ч. 3 ст. 307 (незаконне виготовлення і збут наркотиків) , ч. 2 ст. 189 (вимагання), ч. 2 ст. 162 (порушення недоторканості житла) , ч. 3 ст. 368 (хабарництво), ч. 2 ст. 365 (перевищення службових повноважень) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) ККУ.

Джерело

І ось таке «оберігає» закон! Четверо поліцейських торгували наркотиками і займались вимаганням