“Мені подобається бути президентом”, – прес-служба гаранта опублікувала відео одного повного робочого дня Зеленського, деталі

Прес-служба глави Української держави продовжує піарити досягнення Володимира Зеленського та його команди, зокрема, мова зайшла про нещодавню поїздку Зеленського до Львова.

Офіс президента України продовжує працювати над позитивним іміджем гаранта Конституції України, а також його команди. Відповідне відео опубліковано в усіх соціальних мережах, зокрема на “Фейсбуці”. У даного відеозапису йшлося про нещодавню поїздку Зеленського до Львова, а також про його щоденній роботі на посаді, також він відповідав на питання журналіста Олександра Мартиненка.

“Мені подобається бути президентом, оскільки це бере на себе велику відповідальність, а для мене це плюс. Будучи президентом, ти отримуєш величезні можливості і розумієш, що не дарма прожив цей день”, – зазначив Зеленський.

Більш того, він зазначив, що відчуває провину, якщо хто-небудь з “Слуг народу” “зашкварілся”, але “за всіма відразу не встежиш”. Повну версію ви можете побачити нижче.

Один робочий день Президента України.

Що таке відповідальність для Президента України та яким людям він довіряє? З якої причини важливо, щоб країна перестала функціонувати в ручному режимі? Чому державі вкрай потрібні не лише молоді фахівці, а й ті, яким 40+? На ці та інші важливі питання в рамках одного насиченого робочого дня відверто відповів Володимир Зеленський.

Gepostet von Офіс Президента України am Dienstag, 11. Februar 2020

“Мені подобається бути президентом”, – прес-служба гаранта опублікувала відео одного повного робочого дня Зеленського, деталі