Українці буквально за лічені дні зібрали потрібні 25 тисяч підписів під петицією, яка не на жарт налякала Зеленського

Люди вимагають від президента виконати обіцянку й піти з посади через порушення закону.

Опублікована на сайті президента України петиція із закликом до Володимира Зеленського подати у відставку набрала 25 тисяч підписів.

Петиція, автором якої є Віктор Уколов, була зареєстрована на сайті глави держави 8 липня, необхідну кількість підписів зібрали за 10 днів.

“18 квітня 2019 року в програмі “Право на владу” Володимир Зеленський пообіцяв подати у відставку, якщо порушить закон. Цим він обнадіяв і здобув підтримку 73% виборців у другому турі, який пройшов через чотири дні після тієї заяви. 7 липня 2020 року президент Володимир Зеленський зізнався, що не задекларував 5,1 млн грн доходів від погашення ОВДП і цим порушив закон “Про запобігання корупції”, – йдеться у тексті петиції.

У зв’язку з цим українці звернулися до президента із закликом дотримувати слова і подати у відставку.

“Або визнати, що за 4 дні до другого туру 18 квітня 2020 року він збрехав своїм виборцям. Володимир Олександрович неодноразово наголошував, що відрізняється від старих політиків. Ми хочемо побачити підтвердження цим гучним заявам. Якщо пообіцяв – то іди!” – резюмував автор петиції.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський потрапив у ще один скандал, коли під час карантину з цілою делегацією пив каву в кафе і без маски. Чи стягувати з президента штраф за каву в Хмельницькому вирішуватиме Верховний суд України. Хмельницький суддя почав розглядати цю справу, але, з огляду на недоторканність глави держави, зажадав тлумачень від вищої інстанції.

Українці буквально за лічені дні зібрали потрібні 25 тисяч підписів під петицією, яка не на жарт налякала Зеленського