“Я йому не довіряв ніколи!”: Лукашенко зробив гyчнy заяву про Порошенка. Такого ніхто не чекав почути. Зеленський аплодує

Президент Білорусі Олександр Лукашенко розповів про ставлення до трьох президентів України – нинішнього Володимира Зеленського, четвертого президента Віктора Януковича, і п’ятого президента Петра Порошенка.

Віктор Янукович – жертва обставин, Петро Порошенко – дипломат, який при необхідності міг протягом одного дня давати діаметрально протилежні оцінки одного й того ж, Володимир Зеленський – хороша людина, але “з іншої сфери”.

Так президент Білорусі Олександр Лукашенко охарактеризував своїх українських колег в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону в програмі “В гостях у Дмитра Гордона”.

За словами Лукашенка, Віктору Януковичу він “все пробачив”, що кілька разів говорив з ним по телефону після втечі українського екс-президента в Росію.

І свої нинішні стосунки з Януковичем Лукашенко розцінює як хороші, і навіть сказав, що при необхідності надав би Януковичу притулок в Білорусі. А Революцію Гідності білоруський президент назвав незаконною.

Петра Порошенка білоруський лідер охарактеризував як дипломата, який, якщо це було потрібно для країни, міг з ранку говорити одне, а ввечері про той же предмет розмови – зовсім інше. При цьому Лукашенко зазначив, що він не вірив у щирість Порошенка під час перебування Петра Олексійовича на посаді президента України.

Також Лукашенко додав, що з Порошенком сьогодні у нього немає ніяких відносин, він з ним не спілкувався після виборів президента України.

Говорячи про нинішнього главу держави, Володимира Зеленського, Олександр Лукашенко відгукнувся позитивно. Правда, зазначив, що бачить, наскільки важко доводиться Зеленському з двох основних причин: Україна переживає дуже нелегкі часи і сам Зеленський – не політик, а людина “з іншої сфери”.

“Потрібно мати стержень. Якщо у тебе цього немає, так, ти будеш в телевізорі, Дмитро Гордон у тебе інтерв’ю візьме, якщо попросиш його добре, він тобі десь підмалює, покаже тебе якось …” – сказав Лукашенко.

На питання Гордона про те, чи допускає Лукашенко добровільний відхід Зеленського з займаної ним посади, президент Білорусі відповів, що сумнівається в такому варіанті розвитку подій.

“Я йому не довіряв ніколи!”: Лукашенко зробив гyчнy заяву про Порошенка. Такого ніхто не чекав почути. Зеленський аплодує