3 сaмoгo рання 3Мl на вyхaх від цієї новини! Європа шoкoвaнa діями Зеленського: «Тепер ми знаємо точно, що він…»

Вище керівництво Естонії шоковане тим, що задумав і що вже почав реалізовувати Президент України Володимир Зеленський в сфері масштабного проекту «держава в смартфоні».

Президент Франції Еммануель Макрон після зустрічі з Володимиром Зеленським заявив, що в України нарешті з’явився шанс.

Президент США Дональд Трамп висловив тверду впевненість в тому, що зараз відносини України і США вийдуть на якісно новий рівень.

Президент Євросоюзу, посли США, Німеччини, Франції, прем’єр-міністр Канади і Австрії на весь світ заявляли, що Президент Зеленський – це нове покоління, і що вони заздрять нашій країні. В України зараз з’явився величезний шанс стати центром економічного прогресу Європи.

Макрон ЗеленськийІ тільки у нас в Україні олігархи на чолі з Порошенком і їх нікчемні слуги-депутати цілодобово ллють бруд на Зеленського при тому, що не минуло ще й місяця каденції Володимира Зеленського.

Телеканали олігархів цілодобово говорять про державний переворот, про те, який Зеленський “плахой”, узурпатор, агент Путіна і Януковича, агент Коломойського і Пінчука, агент ФСБ і ЦРУ.

Їм плювати, що саме брехати, головне – цілодобово брехати …

А знаєте, чому вони це роблять?

Тому, що Зеленський з перших днів подав законопроект про конфіскацію майна депутатів, суддею, прокурорів і чиновників, які крали гроші в українського народу.

Володимир ЗеленськийТому, що Президент з перших днів подав законопроект про імпічмент Президента і скасування депутатської недоторканності.

Тому, що Президент подав законопроект про кримінальну відповідальність за кнопкодавство.

Тому, що Зеленський з перших днів скасував аферу століття Ротердам +.

Тому, що Президент почав реалізовувати масштабний проект «держава в смартфоні», що ламає всі схеми олігархів і їх чинуш, які щодня наживалися на хабарах і поборах з простих громадян України.

Тому, що Президент з перших хвилин розпустив Верховну Раду, якій довіряють 4% громадян.

Тому, що Президент ламає олігархічну модель формування ціни на газ і електроенергію.

Порошенко, Ахметов, МедвечукТому, що Президент не входить в їх орбіту і реально ламає їх систему побуту і життєдіяльності в нашій Україні.

Це ж очевидно, що олігархи ведуть війну проти Зеленського і українського народу.

Президент нічого не вкрав, прийшов до влади не через Майдан, а через чергові вибори. Президент ламає їх систему, яка приносила їм мільярди щорічно.

Ця система буде повалена!

Обов’язково поділіться цією новиною зі своїми друзями в соціальних мережах. Країна повинна знати правду!

3 сaмoгo рання 3Мl на вyхaх від цієї новини! Європа шoкoвaнa діями Зеленського: «Тепер ми знаємо точно, що він…»