Під час окупації 82-річна мешканка Херсонської області відмовлялася брати подачки росіян, хоча і схудла на 21 кілограм. Коли волонтер привіз жінці продукти і гроші з підконтрольної території, вона не хотіла їх приймати, доки не переконалася, що вони від України.
Відповідне відео зняв сам волонтер. Він доставляв допомогу мешканцям Херсонщини на велосипеді. Роликом поділився в Telegram журналіст Андрій Цаплієнко (щоб подивитися, доскрольте сторінку до кінця).
![Пенсіонерка носила синьо-жовтий одяг в окупації](https://i.obozrevatel.com/gallery/2022/11/22/screenshot101.png)
Пенсіонерка вийшла до чоловіка в синьому халаті та жовтому фартуху. Волонтер сказав, що привіз їй трохи їжі та грошей.
“Я не приймаю пенсію від росіян”, – сказала бабуся. Він відповів їй, що він із України.
“За таких людей і воює українська армія”, – прокоментував Цаплієнко, зазначивши, що ролик було знято під час окупації населеного пункту.
![82-річна жінка не брала допомоги від російських окупантів](https://i.obozrevatel.com/gallery/2022/11/22/11.jpg)
Наприкінці відео пенсіонерка та волонтер обмінялися гаслами: “Слава Україні!” – “Героям Слава!”.