«Бyдuнoк вaшoї Тимошeнкo в Мaйaмi бiльшuй нiж у нaшoгo Трaмпa. Тaк нaвiщo Україні гроші? » – фото

Американське суспільство шоковане тим, що уряд США виділяє гроші країні, в якій політики живуть багатше і краще ніж Президент США, засновник Фейсбук, Амазон, Тесла разом узяті.

Намедни американські ЗМІ шокували світ тим, що показали «хатинку» дочки Юлії Тимошенко на 2077 квадратних метрів прямо на півночі самого елітного району США – Майамі Біч.

У репортажі йдеться, що Юлія Тимошенко володіє не тільки палацом в Майамі, а й елітними апартаментами.

Також повідомляється, що кожен другий український політик володіє шикарними особняками в США. Серед них Порошенко, Яценюк, Омелян, Бурбак, Ірина Геращенко, Грановський, Кононенко, Льовочкін, Пінчук і багато багато інших.

ЗМІ задаються питанням, якого біса американський уряд виділяє Україні гроші, якщо політики цієї країни живуть розкішніше ніж всі мільярдери США разом узяті. У них виникає логічне запитання, куди йдуть гроші американських платників податків?

Будинок газової королеви, яка збирає людей на майдани, вважається одним з найрозкішніших на узбережжі Майамі біч.

Ось кілька фотографій цієї «хатинки»:

«Штат Флорида. Місто – Майамі. А точніше – північ Майамі біч, в акурат навпроти знаменитих Багамських островів », – йдеться в матеріалі журналістів і призводять карту місцевості.

Будинок з еллінгом для яхт на узбережжі Атлантичного океану. Точна адреса: 3201 ne 183rd St, Sunny Isles Beach, Miami-Dade, Florida Сполучені Штати Америки, йдеться в матеріалі.

За даними журналістів, люкс апартаменти Євгенії Тимошенко розташовані у великому будинку – кондомініумі, споруди 2003 року.

Для жителів передбачені всі блага цивілізації – від паркінгу і спорт-центру до басейну зі спа і яхт паркінгом. До речі кажучи, у сім’ї Тимошенко є Яхта. Вона розкішна і відразу ж виділяється серед інших на узбережжі.

Площа житла – 2077 кв. м.

Апартаменти на 8 окремих спалень і 10 ванних кімнат.

У 2012 році ринкова вартість нерухомості становила $ 5,62 млн. Зараз це набагато дорожче.

Як докази журналісти наводять копію довіреності, підписаної між якоїсь панамської компанії Mintaka SA і Євгенією Карр.

Документ дає право Євгенії Карр (тодішня прізвище доньки Тимошенко від чоловіка Шона Карра) представляти інтереси компанії в сфері її бізнесу по всьому світу.

У довіреності Євгена вказує своє громадянство і адреса проживання в США – ті самі апартаменти в Майамі.

Причому, Євгенія пише «проживаю» – «residing». У матеріалі також наводиться запит від офісу нерухомості в Майамі про те, кому належить будинок: «Апартаменти, які Євгена вказала, як свою адресу, числяться на якомусь Веніямина Нілва».

«Перед нами чисто« українська схема »- щоб приховати реального власника, нерухомість оформляють на юриста, адвоката або будь-довірена особа, яка офіційно володіє майном, платить за нього податки і квартплату, насправді ж в будинку проживає зовсім інша людина», – розповідає журналіст і заявляє, що Веніаміна Нілву і Євгенію Карр пов’язує листування, викладена на сайті Жужалікс.

Поки мати влаштовує в Україні майдани і газові афери, її чадо бавиться благами цивілізації в найпрестижніших районах планети.

Поки її мати об’єднується з ще одним відморозком на прізвище Порошенко, їхні діти сміються з нас.

Ми купаємося в лайні, їмо другосортні продукти і радіємо вишиванці, а вони купаються в золоті, носять Прадо і Армані. За келихом елітного алкоголю обговорюють, які ж ми все таки ідіоти …

Нас 27 років відкрито грабували одні й ті ж особи і через 27 років ще є в Україні ідіоти, які хочуть ще! Хочуть, щоб їх нагинали і робили слухняними рабами газової імператриці і шоколадного короля … А є й такі, хто готовий віддати за них своє життя і життя своїх дітей. Обов’язково поділіться зі своїми друзями в соціальних мережах. Країна зобов’язана знати правду!

Источник: www.bn24.biz.ua

«Бyдuнoк вaшoї Тимошeнкo в Мaйaмi бiльшuй нiж у нaшoгo Трaмпa. Тaк нaвiщo Україні гроші? » – фото