“Зeлeнcькuй за все зaплaт#ть” – Тuмoшeнкo eкcтр#нo збuрaє Мaйдaн! Пicля цuх cлiв їй кiнeць. Вiдeо

Питання із земельною реформою продовжує тривожити багатьох українців, і поки президент Зеленський намагається пояснити, що із землею буде все в порядку і простих українців ніхто не обдурить, то великі агрокомпанії, через своїх представників у Раді намагаються зробити все, аби продовжити заробляти надприбутки на українській землі.

Яскраво вираженим захисником української Землі є Юлія Тимошенко, яка чому забувала згадати, що у 2016 році її зять купив ділянку землі за 175 млн грн.

Окрім того, наразі достеменно не відомо чи ділянка була  продана і чи взагалі це єдина земельна ділянка сімейства Тимошенків.

Ви можете уявити собі простого фермера українця, який би от так просто зміг би це зробити? То за чию Землю переживає леді Ю?

До речі куплений у 2016 році земельний фонд за документами призначений під будівництво виробничо-складського комплексу.

Як передає “Страна”, зять нардепа в кінці березня купив 47 гектарів прямо вздовж траси Е-95, в 40 км від Києва. 9 ділянок загальною площею 47 га – це поле, рівноцінне з 67 футбольними стадіонами.

Земля виходить прямо на трасу Київ-Одеса, що надає їй комерційну привабливість. Такі “фасадні” ділянки брокери тоді продавали за $1,5 тис. або 37,5 тис. грн. за сотку. Тому, виходячи з ринкової вартості, 47 гектарів зятю нардепа обійшлися в $7 млн. або 175 млн грн.

“Зeлeнcькuй за все зaплaт#ть” – Тuмoшeнкo eкcтр#нo збuрaє Мaйдaн! Пicля цuх cлiв їй кiнeць. Вiдeо