“Зеленський за все відповість” – Тuмoшeнкo eкcтрeнo збирає Мaйдaн! Пicля цих слів їй кiнeць. Вiдeо

Спільниця Лазаренка, Ющенко, Порошенко, Медвечука Юлія Тимошенко закликала людей до повстання проти Президента України Володимира Зеленського.

Вона закликала людей виходити на безстрокові акції протесту по всій країні. Основна безстрокова акція розпочнеться завтра о 9-00 в Києві.

Всьому причина продаж землі. Один з найстаріших, багатих, хитрих і підступних політиків незалежної України не хоче, щоб у людей було право продавати землю.

Тимошенко через підставних людей і фірми бере в оренду у жебраків селян більше 50.000 гектарів землі по всій країні. За оренду цих земель пані Тимошенко платить 1 гривню за гектар і мішок зерна кожній родині. 21 століття, а українські родини до сих пір живуть як кріпосні. За мішок зерна і кілька гривень на місяць, вони віддають найцінніше панам і пані. Пані все, селянину мішок зерна …

У разі якщо землю дозволять продавати, Тимошенко залишиться з голою сракою, або їй доведеться купувати цю землю у селян за ринковою вартістю.

Перед тим як в черговий раз люди повірять Тимошенко, потрібно згадати хто вона така

Тимошенко в політиці з 93 року. Тричі судима за махінації на мільярди доларів. Саме Тимошенко з Лазаренком придумали перші газові схеми, які перетворили вузьке коло осіб в мільярдерів, а народ України на жебраків.

Тимошенко вважають мамою українських корупціонерів. Вона дала зелене світло в політику і Ляшко, і Турчинову, і Пашинського, і Яценюку, і Порошенко, і багатьом багатьом іншим.

https://youtube.com/watch?v=2QaObaazgUs

Три судимості Юлія Тимошенко отримала за махінації саме з землею і газом. Примітно, що пройшло 25 років, а люди досі вірять їй. З одного боку це діагноз суспільству, а з іншого боку помилка держави.

Обов’язково поділіться зі своїми друзями в соціальних мережах. Країна зобов’язана знати всю правду, інакше у нас немає майбутнього …

Источник: www.bn24.biz.ua

“Зеленський за все відповість” – Тuмoшeнкo eкcтрeнo збирає Мaйдaн! Пicля цих слів їй кiнeць. Вiдeо