Зeлeнcькuй ввeчeрi пiшoв нa рaдuкaльнuй крoк зaрaдu укрaїнцiв, якuй дoрoгo йoмy oбiйдeтьcя

Президент Зеленський посмів забрати у них України та віддати її громадянам України. Ще ніколи олігархи не були так близько до фіаско як сьогодні …

Проти Зеленського кинуті всі сили, всі кишенькові активісти і націоналісти, всі телеканали та медіа. Вони знову об’єдналися проти українського народу!

Пінчук, Медвечук, Порошенко, Тимошенко, Льовочкін, Ахметов, Коломойський виступили єдиним фронтом проти Зеленського і народу України.

Вся справа в тому, що буквально за 6 місяців Президент України ініціював ряд найважливіших законопроектів, які позбавляють олігархів можливості впливати на Україну.

У Ахметова перестали купувати електроенергіюію, Медвечука відрізали від ринку газу, Порошенко загрожує довічне ув’язнення і його щодня викликають на допити, Тимошенко відрізали від Кабміну і ряду найважливіших державних стратегічних підприємств, Пінчука відрізали від Укрзалізниці, але найголовнішим ударом став ринок землі.

Президент України хоче дати можливість громадянам України продавати і купувати свою землю. Це означає, що за 5 років в Україні можуть з’явитися тисячі нових мільйонерів. В Україні можуть появітьсяся сотні тисяч потужних компаній, які можуть дати близько мільйона робочих місць. Це дасть можливість перезавантажити країну за рахунок інвестицій, за рахунок податків і прозорого бізнесу, а це смерть для олігархів!

Чого хочуть олігархи?

27 років Україна не належить українцям. Надра, земля, озера, річки, ліси, шахти і багато іншого давно належить купці олігархів, які автоматично виступають і політиками, і суддями, і прокурорами, і бізнесменами в нашій країні. Вся країна належить їм, а люди виступають для них ресурсом збагачення. Іншими словами люди для них прості і слухняні раби

Порошенко, Ахметов, Тимошенко, Пінчук, Льовочкін, Коломойський і ко. контролюють 95% всіх ресурсів країни і тут приходить Зеленський і каже, що все потрібно віддати народу, нехай народ цим розпоряджається.

Це викликало сказ у олігархів! Як холоп може стати паном? Як холопу можна дати розпоряджатися землею? Вони саме так вважають і їх телеканали щодня зомбують людей цими тезами.

Насправді ж все простіше простого. Людям дають можливість розпорядиться тим, що належить їм.

Адже ніхто не забороняє людині продати або купити машину, квартиру, дачу. Зовсім теж саме буде відбуватися і з землею, яка належить не Тимошенко, а конкретній людині ..

Зараз почнеться сама масована атака на Президент України. Олігархи втрачають все, а у народу є шанс отримати це все!

Олігархи задіяли всі свої медіа і зомбація буде дуже страшною.

Не ведіться на брехню олігархів, не ведіться на мерзенне брехня їх телеканалів. Вони вкрали у нас країну і 27 років збагачувалися. Вони стали найбагатшими людьми планети, а ми самим жебраком народом світу …

Зараз йде боротьба олігархів проти народу. І від цієї битви буде залежати майбутнє кожного з нас.

Обов’язково поділіться зі своїми друзями. Кожен повинен це розуміти!

 

Зeлeнcькuй ввeчeрi пiшoв нa рaдuкaльнuй крoк зaрaдu укрaїнцiв, якuй дoрoгo йoмy oбiйдeтьcя