Жyрнaлiстu вuклaлu вiдeо, як нaспрaвдi пoчuнaвcя мaйдaн. Вiдeо не для cлaбкuх нeрвaмu

З’явилося відео, які проливає світло на події 6-річної давності.

Багато людей до сих пір не розуміють, як насправді почався майдан.

Після появи в мережі даного відео, все стає на свої місця.

За 3 години до встановлення головної ялинки країни, Яценюк екстрено вивіз дорогу техніку. Він знав, що саме в цей вечір будуть встановлювати головну ялинку країни, оскільки десятиліттями ялинку встановлювали в один і той же час.

Таким чином Яценюк знав, що готується провокація насильства саме в цей момент.

Вночі комунальні служби почали установку каркаса і в цей момент з вулиці Інститутська спустилися невідомі люди в балаклавах, які відразу почали закидати міліцію і комунальні служби камінням.

В цей же момент було викликано підкріплення в особі Беркута.

Відзначається, що до появи Беркута на майдані все було готово. Журналісти 5 каналу Порошенко встановили освітлення, оператори зайняли зручні позиції. Була ціла команда журналістів 5 каналу, які були готові до бійні.

Також були невідомі люди в балаклавах, які також посіли зручні позиції.

Як все відбувалося?

Люди в балаклавах знаходилися на першій лінії. На другій лінії знаходилися роззяви, студенти, активісти які не знали, що планується силова акція з боку невідомих в балаклавах:

На третій лінії знаходилися журналісти, які були готові знімати «звіряче Побиття студентів».

Як тільки Беркут почав рухатися в перед, подоготовленние люди в балаклавах різко випарувалися вгору по вулиці Інститутська. Таким чином під гарячу руку Беркута потрапили дійсно прості роззяви, які поняття не мали, що їх використовують як гарматне м’ясо.

Журналісти 5 каналу, які перебували на третій лінії, знімали це все побоїще.

Невідомі в чорних масках спровокували Беркут на силовий сценарій, але потім раптом випарувалися. Під гарячу руку Беркута потрапляють дійсно прості роззяви другої лінії, а журналіст саме 5 каналу знімають це все видовище.

Ось так на ранок вся країна побачила побоїще, але ніхто не розумів, що це побоїще було чітко спровоковано лідерами майдану …

Обов’язково поділіться зі своїми друзями в соціальних мережах. Країна зобов’язана знати правду!

Источник: www.bn24.biz.ua

Жyрнaлiстu вuклaлu вiдeо, як нaспрaвдi пoчuнaвcя мaйдaн. Вiдeо не для cлaбкuх нeрвaмu