“Дaрeмнo йoгo нe дooцiнюють, я бачу, що цьoгo рoкy Вoлoдuмuр пiдe нa вiдчaйдyшнuй кpoк, якuй вuвeдe Укрaїнy в …”- Мoльфaркa Магдалена

Україна повільно, проте рухається до миру, і цей рух продовжуватиметься і надалі, прогнозує Магдалена Мочіовські

У 2020 році Україну чекають дуже серйозні зміни. Зокрема, значні зміни кадрів будуть у колі президента та на політичній арені. А Зеленського даремно недооцівнюють опоненти! Скажу відверто, що вже цього року президент за короткі терміни виведе України в світові лідери по росту рівня життя і економіки.

Такий прогноз в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту “Чудова четвірка” на телеканалі ZIK під час включення зробила карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські.

Магдалена Мочіовські зазначила, що наступного року робити великі покупки, наприклад, авто, цілком можна. А ось заселятися у нове помешкання, каже вона, слід у такий спосіб: до настання нового року переночувати у новій квартирі, щоб енергетика людини “оселилася” у домі, а потім, упродовж року, вже переселятися.

https://youtube.com/watch?v=p2JA7v9R-5k

А ось тим, хто планує шлюб у 2020 році, Магдалена Мочіовські радить звернутися до нумеролога та прорахувати дату весілля, щоб зменшити ризик розлучення, оскільки високосний рік не є найкращим для одруження.

Для того, щоб у 2020 році бути здоровими, мольфарка радить пити чай із меліси зеленої, щоб відновити втрачену через стреси та переживання позитивну енергетику.

Магдалена Мочіовські зробила прогноз і щодо ситуації в Україні на наступний рік.

“Однозначно, чекають дуже серйозні зміни нашу державу. Не хочу нікого лякати, але в колі президента я бачу серйозні зміни кадрів, тому що будуть відбуватися серйозні зміни на політичній арені. І для тих глядачів, які чекають на зниження цін на комунальні послуги, я думаю, що трошечки, не дуже суттєво, але ціни на комунальні послуги знизяться. Тобто нарешті чогось маленького, але дочекаємося”, – прогнозує мольфарка.

Вона зазначила, що Україна повільно, проте рухається до миру, і цей рух продовжуватиметься і надалі.

Источник: www.bn24.biz.ua

“Дaрeмнo йoгo нe дooцiнюють, я бачу, що цьoгo рoкy Вoлoдuмuр пiдe нa вiдчaйдyшнuй кpoк, якuй вuвeдe Укрaїнy в …”- Мoльфaркa Магдалена