У Рівному чиновник вдягнув військову форму і сів у маршрутку. Дивіться, що сталось дальше(ВІДЕО)

На Рівненщині військові поскаржились на те, що водії маршрутних таксі не зупиняються на їхню вимогу.

Відтак, начальник управління інфраструктури Рівненської ОДА Федір Мисюра не зміг залишитись осторонь, адже він сам має бойовий досвід, воював в АТО й отримав поранення при обороні донецького аеропорту.

Про це пише Волинь Post, із посиланням на «UA:Рівне».

Він змінив костюм на військову форму та поїхав з журналістами на зупинку до полігону. Підставою для цього стало опубліковане у facebook відео.

Під час експерименту Федір Мисюра переконався у тому, що три з п’яти маршруток, дійсно, не зупиняються на вимогу військовослужбовців. У тих водіїв, які проігнорували зупинку – забрали документи, а власників цих маршруток викликали на серйозну розмову до Рівненської ОДА.

Не усі маршрутки зупиняються на вимогу військових

Не усі маршрутки зупиняються на вимогу військовихУ цьому переконалось Суспільне під час експерименту із Федором Мисюрою, він керує обласним управлінням інфраструктури. Він змінив костюм на військову форму та поїхав з нами на зупинку до полігону. Підставою для цього стало опубліковане у Фейсбуці відео. У тих водіїв, які проігнорували зупинку – забрали документи. Подібних скарг, каже начальник, не було більше року. Варто додати, що більшість автобусів усе ж зупинялись. Як пройшов експеримент – дивіться у відео.

Gepostet von UA: Рівне am Mittwoch, 18. September 2019

У Рівному чиновник вдягнув військову форму і сів у маршрутку. Дивіться, що сталось дальше(ВІДЕО)