«Це дуже крута штука! Я здивований» — Банкір пояснив, як будуть працювати дешеві кредити від Зеленського (відео)

Дешеві кредити для бізнесу давно стали європейською практикою, тому їх пора впроваджувати в Україні.

Про те, як буде працювати програма дешевих кредитів від президента Володимира Зеленського, розповів глава департаменту малого та середньо бізнесу Укргазбанку Михайло Медко.

Він пояснив, як кредити з низькими ставками зможуть підняти економіку країни, чому такі програми – це важливо, і куди йти за грошима.

“Дешеві кредити – це дуже крута штука! Я здивований, що до цього держава мало підтримувало малий бізнес. Якщо ми подивимося на наших близьких і далеких сусідів, то підтримка малого бізнесу – це нормальна практика для держави, тому що не тільки дешевим кредитуванням їм потрібно допомагати, їх потрібно навчити починати свою справу, їх потрібно навчити писати бізнес-плани і розробляти фінансові моделі, що дозволить реалізовувати свої мрії”, – заявив Медко.

За його словами, проблема економіки України в тому, що зараз вартість кредитування досить висока. Однак зараз банки готові брати на себе кредитні ризики, щоб допомогти бізнесу з кредитами, підкреслив представник Укргазбанку.

“Якщо ви хочете гроші повернути і вкласти в якийсь бізнес, треба довірити це банку. Фінансові установи будуть вивчати детально бізнес-кейси клієнтів і приймати рішення, чи брати на себе кредитний ризик. Упевнений, що не у всіх буде однакова структура кредитування. А держава при цьому приєднається компенсацією до процентної ставки. Це дозволить клієнтові платити від 5% до 9%”, – підкреслив Медко.

За його словами, в Україні також спостерігається позитивна динаміка щодо здешевлення ресурсів у банківський системі. Підтвердженням тому є зниження облікової ставки.

“Якщо говорити про Укргазбанк, то ми точно будемо знижувати вартість кредитування, адже кошти, які ми залучаємо від клієнтів, дозволяють нам розвиватися”, – зазначив представник банку.

Спасибо за просмотр!

Джерело

«Це дуже крута штука! Я здивований» — Банкір пояснив, як будуть працювати дешеві кредити від Зеленського (відео)