Р0злючений Зеленський терміново збирає “слуг” і топ-чиновників. Такого ще не було

Зеленський збирає термінову нараду, буде рвати і метати

У владних структурах назріває конфліктна ситуація. За деякими даними сьогодні, 14 січня, в Києві відбудеться термінова нарада, на яку збирають всю верхівку «Слуги народу», главу Офісу президента. За деякою інформацією на цьому заході буде присутній президент Володимир Зеленський.

передає корупція

Про це йдеться в телеграм-каналі «Легітимний».

На терміновій нараді обговорюватимуться скандальні зарплати і премії, які топ-чиновники отримали за підсумками 2019 року. За попередньою інформацією Зеленський розлютився, коли дізнався про такий стан справ, можуть полетіти голови.

Крім того, президент збирається обговорювати роботу деяких губернаторів, які за час своєї роботи ніяк себе не проявили. З чуток, він буде питати з тих, хто прийшов на держслужбу «посидіти».

Повідомляється також, що група лобістів зараз намагається відвести гнів президента від «своїх» міністрів. Для цього був підключений прем’єр-міністр Олексій Гончарук та західні партнери України. Всі ці заходи спрямовані на те, щоб загасити злість президента.

Крім того, президент наполягатиме на продавлюванні законів про ринок землі, про гральний бізнес і наполягатиме на вирішенні питання ПриватБанку.

Як відомо, з 1 січня депутатам і міністрам підвищили заробітні плати. Про це повідомив екс-віце-прем’єр-міністр Павло Розенко. За його відомостями, розмір доходів чиновників зріс в 2-5 разів. З 1 січня народні депутати зможуть заробляти 100 тисяч гривень, а зарплати міністрів можуть досягати і 500 тисяч гривень. Колишній чиновник поіронізував на рахунок того, що влада скасувала передбачене підвищення окладів вчителів на 20% і заявила про відсутність грошей у бюджеті, але на підвищення своїх зарплат гроші знайшлися. Пізніше Давид Арахамія з подивом дізнався про таке підвищення і спростував чутки.

Також влада продовжує випробовувати терпіння українців і продавлювати рішення вигідні олігархам і топ-чиновникам. Особливо це стосується земельних питань. Тимошенко вважає, що Зеленському хтось підказує протягувати неправильні закони. Юлія Тимошенко поставила запитання, хто придумав обійти Меморандум, укладений між усіма фракціями парламенту, який повинен регулювати питання ринку землі.

Нещодавно з’явилася інформація про те, що і лідер ОПЗЖ Віктор Медведчук побачив в діях народних депутатів від «Слуги народу» вибудовування авторитарної системи управління.

Р0злючений Зеленський терміново збирає “слуг” і топ-чиновників. Такого ще не було