“Я вас дyжe прoшy…”: Aллa Мaзyр змінилась до нeвпiзнaння, зробила вiдвeртe звeрнeння до українців

54-річна українська журналістка Алла Мазур на початку листопада повідомила, що у неї виявили злоякісну пухлину.  А 16 січня на сторінках соціальних мереж телеведуча дала кілька порад, як відшукати в собі сили та почати боротися.

Вперше про онкохворобу Алла Мазур публічно заявила всередині листопада 2019 року. Тоді 54-річна ведуча ТСН опублікувала допис, у якому зізналась, що бореться з раком. Вона вирішила не розголошувати деталей свого діагнозу, запевнивши, що розпочала курс лікування. Алла Мазур переконана, що її приклад може надихнути українців на обстеження та врешті врятувати чиєсь життя.

Наразі телеведуча, яка повернулася на екрани одразу після початку лікування, пережила четверту хіміотерапію. Вона далася їй значно легше, ніж попередні. Попереду в знаменитості складний шлях лікування та операція, яка обов’язково приведе до гарного результату.

А поки боротьба Алли Мазур за повноцінне життя триває, вона вирішила оприлюднити власні методи, як вберегти себе від розпачу випадку діагностування онкологічної хвороби. Відповідний допис з’явився на особистій сторінці телеведучої в інстаграмі.

Найперше, на чому наголосила телеведуча – регулярне обстеження. Аби розпочинати кожен рік свого життя щасливо, телеведуча пропонує відвідувати лікаря напередодні кожного дня народження. Піклування про своє здоров’я напередодні такого знакового дня точно не завадить, а дата ніколи не забудеться.

Якщо прогнози невтішні, журналістка радить не поспішати з висновками, адже навіть такі діагнози, як онкологія можуть бути хибними. Якщо чергове обстеження підтвердило захворювання, необхідно опанувати себе та одразу розпочинати лікування.

Не відкладати лікування в надії, що розсмокчеться, або допоможуть нетрадиційні методи. Міжнародні протоколи онколікування чіткі, загальні для всіх. Більше про свій діагноз і ліки, що пропонують, можна прочитати в інтернеті. Шукайте лікаря, якому довіряєте – і починайте шлях, – запевнила Алла Мазур.

View this post on Instagram

Ви запитуєте, як я? Чесно кажучи, планувала полікуватись в тиші, щоб повідомити вже фінальну добру новину) Але хочу підтримати тих, хто тільки дізнався про свій діагноз — і зараз вагається. Не відкладайте нічого на потім! Не закривайтесь у собі. Прийміть допомогу близьких і друзів. Коли не ховаєшся від світу — це справді спрощує життя. Четверта хімія далась мені легше, ніж попередні три, хоч сил ще небагато. Побічні ефекти — традиційні, і це помітно по зміні зачіски. Але прогрес є. Попереду ще кілька хіміотерапій — і операція. І я ще раз переконуюсь: 1. Головне — почати вчасно! Тому знову закликаю усіх: ПЕРЕВІРЯТИСЬ! Регулярно) 2. Щоб не загубитись у датах, можна навіть взяти правило: #зробисобіподарунокнаденьнародження Цю дату- точно не забудемо) І чому за кілька днів до того — не відвідати лікаря? Пересвідчитись, що у вас все гаразд — і радісно і щасливо почати новий рік свого життя? 3. Якщо є тривожний прогноз — не панікувати. Перевірити його в кількох місцях. Бо навіть онкодіагнози у нас бувають хибними: сама тому свідок. 4. Якщо все підтвердилось — не панікувати тим більше! І не відкладати лікування: в надії, що розсмокчеться, або допоможуть нетрадиційні методи. Міжнародні протоколи онколікування чіткі, загальні для всіх. Більше про свій діагноз і ліки, що пропонують, можна прочитати в інтернеті. Шукайте лікаря, якому довіряєте — і починайте шлях! 5. Він не буде легким — але боятись і соромитись тут нічого. Чим раніше почати боротьбу- тим більше шансів на швидше одужання. В цьому випадку — точно варто довіритись офіційній медицині, вважаю я. І вірю, що таки зможу повідомити вам фінальну добру новину) Дуже дякую за підтримку і допомогу — усім близьким і далеким! Це справді зігріває і додає сил❤ Здоров'я і віри в себе — усім в новому році! Нехай Бог береже кожного з нас — і нашу Україну🙏🇺🇦 P.S. І щиро дякую усім, хто відгукнувся на мій заклик і не забуває маленьких пацієнтів фонду "Таблеточки". Кожна копійка від нас — там точно потрапить за призначенням. І кожна гривня — дає шанс на одужання малечі. Нагадую адресу: https://tabletochki.org/dopomogty/ ДЯКУЮ! Побачимось вже цієї неділі, о 19.30, на 1+1📺

A post shared by Alla Mazur (@allamazurofficial) on

Телеведуча зауважила, що цей шлях не буде легким, але боятись і соромитись тут нічого: “Чим раніше почати боротьбу, тим більше шансів на швидше одужання”. Сама Алла Мазур зізналася, що довірилася офіційній медицині і переконана, що невдовзі зможе повідомити фінальну добру новину.

Вона вкотре подякувала “усім близьким і далеким” за підтримку і допомогу, яка зігріває і додає сил.

“Я вас дyжe прoшy…”: Aллa Мaзyр змінилась до нeвпiзнaння, зробила вiдвeртe звeрнeння до українців