Немовля не пл@кало тільки в воді. Mама рятує життя свого малюка

Рік тому у тридцятип’ятирічної Стефанії Сміт народився син, Ісайя. Коли малюк з’явився на світ, все її життя наповнилося любов’ю.  Безперервно мама і син проводили разом, радіючи один одному. Однак, все це тривало недовго. Через три місяці на шкірі хлопчика з’явилася пляма, яке перетворила їх щасливу казку в суцільний кошмар.

Висип ставав все більшим і більшим з кожним днем. Ісаї доводилося відчувати нові для себе запахи, реагуючи на які, його шкіра розривалася і кровоточила.

Лікарі вирішили, що у хлопчика важка форма екземи. Вони прописали малюкові топічні стероїдні мазі, від яких Ісаї спочатку ставало легше. Минув деякий час, і висип на шкірі проявився ще дужче. Мама вдавалася до сильніших препаратів, але історія повторювалася знову і знову: її синові від ліків тільки гірше.

Жахливий висип покрив все тіло малюка. Його волосся випадало, чутливість зникала. Лікарі розводили руками.

«Лікарі думали, що це просто екзема, — розповідала Стефанія, — всі говорили одне й те саме. Один з лікарів навіть сказав, що я отруюю сина своїм молоком, тому повинна негайно припинити годувати його».

Минуло п’ять місяців, і у Ісаї стався напад: шкіра почала розриватися глибоко зсередини. Швидка відвезла хлопчика в госпіталь, де його лікували сильними стероїдами. Мазі дали результат, але через два дні напад повернувся з новою силою.

Для того щоб уникнути інфекції, Стефанія регулярно обгортає свого малюка медичними бинтами. Навіть його пальчики, якими він міг почухати себе під час сну, повинні були бути повністю закриті.

Ісаї ставало краще тільки у воді. Цілими днями мама проводила з малюком у ванній, поки той лежав у раковині. Тільки там її син не плакав.

«Кожен раз, коли ми торкалися одне одного, його шкіра починала розкриватися зсередини. Я не могла прикласти його щоку до своєї. Я не могла навіть обійняти його без усіх цих бинтів, — розповідала Стефанія, — йому весь час було боляче, він кричав. Я весь час плакала «. «Він виглядав так, як ніби у нього не було шкіри. Біль був нестерпним весь час. Одного разу, зовсім зневірившись, я молила Господа про те, щоб він дав моєму синові інше життя «.

Лікарі прямо говорили, що нічим більше не можуть допомогти. Біль вилилася у відчай, сльози не сходили з очей. Стефанія не знала, чи існувала хоч якась можливість врятувати сина.

Трохи пізніше вона заходить на форум в інтернеті, де випадково натикається на фотографії дітей, що мають проблеми зі шкірою. «Вони обговорювали стероїди. Їх побічні ефекти можуть робити висип ще сильнішим, якщо ти припиниш їх приймати «.

Стефанія відмовляється від стероїдного лікування сина і вирішує робити власні лосьйони і мазі. Поєднання лимонної трави і цинку спрацювало найкраще. Незабаром на тілі Ісаї почали з’являтися плями, вільні від будь-якого запалення.

Через десять місяців після відмови від стероїдних мазей, шкіра малюка знову повернулася до норми. «Нас оглядали тридцять п’ять лікарів. Вони всі думали, що це екзема. Зараз я дуже хочу показати їм фотографії, на яких Ісайя повністю здоровий «.

Найголовніше, що хлопчик, до якого колись ніхто не міг доторкнутися, зараз може весело грати з іншими дітьми. «Ми втратили цілий рік. Цілий рік я не могла поцілувати його, доторкнутися до нього. Зараз ми постійно обіймаємо його всією родиною! Йому так подобається! »

Стефанія поділилася своїм досвідом, щоб допомогти іншим. Вона, як ніхто, розуміє біль жінки, дитина якої змушена безперервно страждати. Поділися цією історією, і, може бути, ти врятуєш ще одну зневірену матір і її хворого малюка.

Немовля не пл@кало тільки в воді. Mама рятує життя свого малюка