Дорозводились?! Йде бій! За неповні дві доби Україна втратила близько 20 бійців, — Білецьkий терmіново звернувся до влади..

Андрій Білецький в своєму телеграм-каналі нагадав останні невтішні зведення з зони проведення ООС — 10 українських бійців поранено, один загинув, біля населеного пункту Золоте-4 йде бій, і тут 8 військовослужбовців отримали поранення. За неповні дві доби Україна втратила убитими і пораненими близько 20 бійців.

На думку лідера «Національного корпусу», «Сепарів» за це вже пора приводити до тями. Необхідно закривати пункти пропуску на лінії розмежування припиняти торгівлю з непідконтрольними Києву територіями. Якщо ж говорити в цілому, то Україні слід скористатися досвідом країн, які довели — вони вміють себе правильно вести в військових конфліктах.

За словами Білецького, саме такою має бути реакція на те, що відбувається будь-якої нормальної держави. Однак нинішня українська влада нічого такого не робить. Навпаки, в обмін на обстріли ми лише полегшуємо життя окупантам. Українська влада будує там мости, поставляє електрику, дає воду. Тим часом той же Ізраїль воює зі своїми противниками і на економічному фронті. Саме так і повинно надходити нормальну державу.

Джерело

Дорозводились?! Йде бій! За неповні дві доби Україна втратила близько 20 бійців, — Білецьkий терmіново звернувся до влади..