Колишній нардеп Ляшко щомісяця отримує 228 тисяч!

Колишній нардеп і голова “Радикальної партії” Олег Ляшко отримав в січні майже 228 тисяч гривень доходу. Про це свідчать відомості, опубліковані в Єдиному реєстрі декларацій громадян, уповноважених на виконання функцій держави.

Дана інформація була оприлюднена на Telegram-каналі Україна в шоці.

Як стало відомо, Олег Ляшко отримав прибуток 11 січня на суму 227 581 гривень. При цьому на сайті повідомляється, що він є безробітним і ніякої пост не займає.

Варто нагадати, що в листопаді Ляшко влаштував бійку з Герус в Борисполі через бізнес Ахметова. Претензія глави “Радикальної партії” стосувалася імпорту електричної енергії. Очевидці зазначили, що Ляшко бився з Герус в брендового курточці вартістю 160 тисяч гривень.

19 листопада суд відпустив Ляшко на поруки екс-депутатів українського парламенту Вікторії Сюмар (представниця фракції “Європейська солідарність”) і Михайла Волинця (представник “Всеукраїнського об’єднання” Батьківщина “).

В даний час прокуратура завершила розслідування побиття Геруса колишнім нардепом Ляшко. За підсумками розслідування процесуальний прокурор визнав отримані докази достатніми для складання обвинувального акта.

Джерело

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Колишній нардеп Ляшко щомісяця отримує 228 тисяч!