“Співати краще аніж прoтuрaтu штaни в раді”: Вакарчук йде з політики і уступає своє місце в’язню Kрeмля – Сенцову

Нардеп, лідер партії Голос і музикант Святослав Вакарчук подумує знову піти з політики.

Швидше за все, Вакарчук може піти з політики після місцевих виборів, повідомляє Telegram-канал Леґітимний, посилаючись на джерело.

За словами співрозмовника, якщо Голос провалить вибори, нардеп-музикант піде з політики в кінці 2020 року або на початку 2021-го.

“… розглядався варіант заміни Вакарчука на Сенцова (режисер, колишній російський п0літв’язень Олег Сенцов – ред.). Олег на той момент, коли цей варіант обговорювався, відмовився входити в проект Голос”, – поділилося джерело.

Нагадаємо, в 2019-му Святослав Вакарчук повідомив про створення партії Голос і оголосив про участь у виборах до Верховної Ради. Партія Вакарчука пройшла в парламент, і він знову став нардепом.

Вакарчук в 2007 році взяв участь в дострокових виборах в Раду – був у списку блоку Наша Україна – Народна самооборона і обраний нардепом за багатомандатним загальнодержавним округом. Не був членом жодної з партій.

Пізніше він став членом комітету з питань свободи слова та інформації. Потім Вакарчук вирішив відмовитися від депутатських повноважень – 16 січня 2008 року перестав бути нардепом.

Джерело

“Співати краще аніж прoтuрaтu штaни в раді”: Вакарчук йде з політики і уступає своє місце в’язню Kрeмля – Сенцову