Журналісти oпpuлюднuлu фaкти від яких кидає в xолoдний пiт! Виявляється Ахметов приховував що він…

Донецький мільярдер Ринат Ахметов своєї запаморочливої ​​кар’єрою – від карткового шулера до найвпливовішого олігарха Східної Європи – зобов’язаний екс-президенту України Леоніду Кучми. До такого висновку прийшли читачі, що звернули увагу на публікацію в «Комсомольской правді», де розповідається про шкільні роки Ріната Леонідовича передає укрмедіа.

Нічого екстраординарного в газетній замітці про шкільні роки Ахметов, крім фото 7-А класу середньої школи №63, в якій навчався майбутній бізнесмен-політик, не було. Але сама фотографія дала автору і його співрозмовникам привід звернути увагу на те, що Ринат в 1980-му був дуже схожий на героя популярного фільму «Розіграш», роль якого виконав Дмитро Харатьян.

А порівнявши піонерське фото Ріната Леонідовича з фотографіями інших vip-співвітчизників, вони до великого свого подиву констатували, що Ахметов найбільше схожий на … Кучму! Причому, не тільки Леоніда Даниловича, а й дочка колишнього глави держави Олени Франчук (це прізвище їй дісталося від першого чоловіка).

Природно, що в основу тут же народилася гіпотеза про те, що Рінат Ахметов є позашлюбним сином Кучми, було притягнуто не тільки збіг імені «тата» і по батькові його «нащадка», але та обставина, що Леонід Данилович практично «не чіпав» бізнес уродженця донецької околиці, дозволив йому практично безперешкодно стати некоронованим господарем Донбасу, а в останній рік перебування при владі практично задарма подарував “Перлина” української металургії комбінат «Криворіжсталь» своєму зятю і «синочку» – напару.

Джерело

 

Журналісти oпpuлюднuлu фaкти від яких кидає в xолoдний пiт! Виявляється Ахметов приховував що він…