Це правда, на жаль.. Бергамо. Iталія. Десятки вiйськових машин везуть тpуни з тiлами у кремaторії.. Відео!

Вночі та під ранок мережею поширилися фото і відео з італійського міста Бергамо (що неподалік Мілану), де начебто армійські автівки, зосереджені в колону, підготовлені для вивозу тіл померлих від коронавірусу.

Зображення викликало неоднозначні реакції.

Журналісти видання “По той бік новин” перевірили цю інформацію і вона виявилась правдивою. На жаль.

“Ми перевірили. На жаль, це не фейк. Це правда.

Ми ідентифікували подібні фото і відео у декількох джерелах. Зокрема, у мережі Facebook пост з відповідним дописом і фото розмістив італійський політик Matteo Salvini та декілька користувачів Twіtter італійського сегменту. На ранок з відповідними репортажами вийшли місцеве видання Lego di Bergmo та одне з головних італійських видань la Repubblikа.

На відео la Repubblika дійсно військові вантажівки від’їзжають від центрального входу кладовища Бергамо (ідентифіковано за аналогічними фото за google запитом). У автівки вантажать труни.

Автівки дійсно належать італійській армії, про що свідчать відповідні написи на бортах машин. Вантажівки на фото і відео, знайдені в інших джерелах, та на відео la Repubblika – ідентичні або схожі, зроблені з іншого ракурсу.

Також за допомогою google-mаps ми встановили, що колони автівок зосереджені на вулиці Borgo palazzo. Дивіться зображення в першому коментарі.

Це жахливо… І страшно…В італійському місті Берґамо, яке є одним з найбільш постраждалих від пандемії в країні, не справляються місцеві крематорії…Для цього, до міста прибули десятки військових вантажівок, які розвозитимуть труни в інші міста Італії…Нагадаю: за минулу добу, 18.03.2020, в Італії від COVID-19 загинуло 475 людей. Це — найвищий показник за весь час…

Gepostet von Украина в шоке am Donnerstag, 19. März 2020

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Це правда, на жаль.. Бергамо. Iталія. Десятки вiйськових машин везуть тpуни з тiлами у кремaторії.. Відео!