4-річний малюк, Bмupаючu від р@ку, вuйшов з коми, щоб вuмовити ці чотири слова …

Рут Скаллі не знала, наскільки складно їй буде дивитися на килимок у ванній. Багато хто подумає, що в цьому може бути такого, але це виняткова історія.

Для Рут цей килим уособлює любов до її сина. Нолан Скаллі не міг залишатися без матері, у нього був рак м’яких тканин, тому, коли мати приймала душ, він лежав на цьому килимку.

Все почалося зі звичайної закладеності носа, на яку мало хто звертає увагу. Хлопчик постійно сопів, але в підсумку це виявилося ознакою моторошного діагнозу.

Одного разу вночі йому стало дуже погано, батьки відвезли його в лікарню. Потім хлопчикові призначили антибіотики, сольовий спрей, зволожувач – це все для лікування інфекції.

Це все не допомагало, у хлопчика опухли аденоїди, потрібно було робити операцію і видалити мигдалини. Операцію провели в листопаді 2015.

Лікарі протестували аденоїдну тканину хлопчика, і виявилося, що у нього рабдоміосаркома – рак м’яких тканин, потрібно було терміново починати курс хіміотерапії.

Всі ті, хто знав Нолана, хто просто знав його історію, молилися за хлопчика. 4 лютого 2017 року настав той самий день, хлопчик був готовий покинути цей світ і потрапити в рай.

Жоден батько не може до цього підготуватися, налаштуватися, це дуже складно – відпускати дитину. Проте, мати зрозуміла, що щось не так, коли лікарі порадили кликати рідних, лікарі почали розглядати найбільш прийнятний варіант для того, щоб закінчити хіміотерапію.

Коли Скаллі сказала Нолану, що йому більше не потрібно боротися, хлопчик явно був радий, але він не хотів підводити маму. Скаллі зрозуміла, що її син бореться заради неї, вона сказала, що на небесах нема чого боятися.

Нолан вирішив, що він відправиться на небеса і буде грати там до тих пір, поки мама не приєднатися до нього. Сім’я вже хотіла відвезти дитину додому, щоб побути разом останні дні, як раптом хлопчик взяв мамку за руку і та сказав – «мамо, все добре. Давай залишимося тут, добре? »

У наступні 36 годин Саллі на хвилину відпросилася у свого хлопчика, вона сказала, чи можна буде їй прийняти душ і чи протримається він без неї кілька хвилин. Коли вона вийшла з душу, їй сказали, що у дитини знизився рівень кисню в мозку і він впав у кому.

Саллі лягла поруч з сином, і він прийшов до тями, щоб сказати всього 4 слова, хлопчик посміхнувся, відкрив очі і сказав – «Я люблю тебе, мамо».

Саллі написала на Facebook: «Я одна з тих, хто боїться приймати душ. Тепер килимок, на якому мене завжди чекав мій син, порожній»

Неможливо уявити собі, що переживає мати, яка втратила сина, але його посмішка і останні слова назавжди залишаться в пам’яті матері і будуть гріти її душу до тих пір, поки знову не зустрінуться на небесах.

4-річний малюк, Bмupаючu від р@ку, вuйшов з коми, щоб вuмовити ці чотири слова …