Пів мільйона переглядів: 5-річний Миколка підірвав мережу віршем Ліни Костенко(відео)

5-річний Микола Варцаб’юк вразив сотні тисяч користувачів у фейсбуці виконанням вірша Ліни Костенко “Крила”, пише 12 канал.

Хлопчик разом із своїм творчим наставником з театральної студії “Бешкетники” Вадимом Хаїнським став гостем програми “ARTвітальня” на 12 каналі. А наостанок розказав у студії вірша.

Команду 12 каналу настільки вразила декламація маленького гостя, що журналісти вирішили поділитися цим відео у фейсбуці.

За добу його переглянули понад 440 тисяч користувачів, більше 12 тисяч поділилися ним.

Мама Миколки Юлія Варцаб’юк розповіла у коментарі 12 каналу, що хлопчик захопився віршами з раннього дитинства. Першу колядку на кілька рядків він вивчив у рік і 8 місяців. Згодом батьки відправили його навчатися до театральної студії, де юного артиста прийняли із задоволенням.

Микола Варцаб'юк | Вірш "Крила"

Та що ви знаєте про харизму! Дивіться, який парубок завітав на #12канал! Легендарний вірш Ліни Костенко "Крила" у виконанні Миколи Варцаб'юка. Вже цієї середи, о 20:00, дивіться #ARTвітальню, учасником якої став цей маленький артист! У гості до Тетяна Ярошик завітав керівник зразкової театральної студії "Бешкетники" Вадим Хаїнський разом зі своїм артистичним підопічним.

Gepostet von 12 Канал am Montag, 3. Februar 2020

Пів мільйона переглядів: 5-річний Миколка підірвав мережу віршем Ліни Костенко(відео)