Після страшної хвороби! Луценко в шоці – сталось немислиме. Юрчика розгромили – непотріб!

Схоже, ексгенпрокурор Юрій Луценко не обманював, коли попереджав українців, що повертається у велику політику.

Луценко протоптав собі шлях на канал Ахметова і сьогодні ввечері планує взяти участь у програмі “Україна з Тиграном Мартиросяном” на каналі “Україна 24”. Зокрема планує поговорити з телеведучим про 5 питань від Володимира Зеленського.

А поки до ефіру ще залишається час, Луценка уже встигли розкритикувати за “феєричне повернення” в політику.

“Колись Юрій Луценко приганяв бронемашину під будинок Ріната Ахметова в Донецьку. А зараз ось ходить на ефіри до нього на телеканал.

І головне – подивіться на перелік питань для “експерта”. Луценко ж явно компетентний в кожному з них, так?

Та й думка цього політичного афериста і екс-генпрокурора без юридичної освіти, призначеного на пост через кумівські відносина з президентом, – явно дуже важлива і цікава для українців.

Бракує ще одного питання для обговорення – до яких пір українцям будуть впарювати цей зношений політичний ширвжиток? З числа фігурантів злочинів, які з якоїсь незрозумілої причини пережили вже дві весни і все ніяк не сядуть?”, – запитує тг-канал “Клименко-Тайм”.

До слова, напередодні Юрій Луценко побував у Львові і взяв участь у пресконференції кандидата в мери Львова від “ЄС” Олега Синютки. У своєму виступі Юрій Луценко закликав львів’ян не голосувати за Садового, оскільки він корупціонер і брехун.

Цей публічний виступ Луценка теж різко розкритикували.

“Юридичне непорозуміння, яке називається Юрієм Луценком, приїхало до Львова. І очевидно, помилилося дверима, бо замість алкомаркету «чарка до свята» потрапило на пресуху Синютки, де розказало про «корупцію» львівської міської ради і мера і закликало голосувати «проти Садового».

Олеже Михайловичу, не ганьбіться. Перестаньте тягати до Львова увесь той непотріб, який знаходите під парканами. З такими феноменальними ідеями напрошується висновок, що у вас в штабі працюють ваші відверті вороги, які бажають вам не просто програти ці вибори, а й програти їх абсолютно нікчемно”, – пише у Фейсбук громадська активістка Melanie Podolyak.

Як бачимо, після своєї заяви про онкологію і про лікування Юра Луценко щось занадто активний і “хворим” катається по Україні, ходить на телеканали. Адже піар перш за все?

Джерело:korupciya.com

Після страшної хвороби! Луценко в шоці – сталось немислиме. Юрчика розгромили – непотріб!