Все можливо… Рани лікуються…. Зеленський заговорив про ВІДНОВЛЕННЯ відносин з РФією

Зараз багато громадян України вважають неможливим відновлення відносин з Росією, але ставлення до цього питання у майбутніх поколінь може бути іншим, заявив український президент Володимир Зеленський

«Я не знаю, скільки треба років для відновлення відносин на тому рівні, на якому вони були до війни. Я думаю, що для багатьох людей в країні це неможливо. Тут знову питання поколінь. Для майбутніх поколінь, може, і можливо. Напевно. Час лікує рани», — сказав він в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

Зеленський вважає, що Росія може сама сьогодні почати вирішувати це питання.

«Якщо президенти сіли за один стіл і своїм прикладом домовилися, що, слухай, далі так не можна, досить, давай закінчувати війну. Я маю на увазі саме цей рівень розмови: слухай, давай ти сам по собі, ми самі по собі. Але якщо у нас мир, то давай говорити про прагматичні відносини», — пояснив він.

Зеленський зазначив, що в такому прагматичному форматі і можуть бути відносини між українцями і росіянами, якщо не буде війни.

«Тобто з хлібом-сіллю росіян не будуть зустрічати в Україні, але якщо вони будуть приїжджати, коли у нас мир, якщо вони приїдуть, наприклад, в Трускавець, то їм скажуть, окей, заплати гроші, живи, будь ласка, лікуйся.

Це будуть прагматичні економічні відносини. А які ще потрібно зробити кроки і скільки часу пройде, щоб тебе зустрічали знову як близьких людей, я навіть не уявляю», — наголосив він.

Джерело

Все можливо… Рани лікуються…. Зеленський заговорив про ВІДНОВЛЕННЯ відносин з РФією