Ось З ЧОГО насправді РОБЛЯТЬ наші улюблені пельмені (ВІДЕО)

У мережі показали, що насправді кладуть в якості начинки в заморожені напівфабрикати.

Про це написав пост в Facebook киянин Володимир Косенко, брат якого працює на виробництві таких продуктів, пише Styler.

Як виявилося, у пельменях і варениках містяться кістки, обрізки шкур і жир.

«Пост фудпopна. Мій брат працює на виробництві всіма улюблених пельменів, вареників та іншої смакоти, яку ви готуєте на швидку руку. Тому ми і не купуємо ці продукти.

Ні, не тому, що він носить в рукаві пельмені, а тому, що все «м’ясо», яке міститься в таких продуктах — це обвалка.

Обваляне м’ясо є в тому числі, і в ковбасах, сосисках і інших м’ясних продуктах, які коштують всі гроші світу», — повідомив Володимир.

Він пояснив, що означає «обвалка» м’яса. «Що таке обвалка? Це кістки, шкурки, обрізані тушки курей та іншої «мepтвeчина», які засовують в спеціальний барабан (на зразок пралки), він крутиться, залишки того, що залишилося на цих «продуктах» за рахунок ударів об стінки, відстає від кiсток і звалюється в якусь подобину фаршу зі сполучних тканин, жиру та інших радощів.

А бренд менеджери розміщують на упаковці красиві лиця відомих кухарів. Треба ж створити ілюзію того, що це спеціально для вас зліплено «маленьким звірятком, що загортає пельмені у целофан». Смачно ж і з натуральними спеціями!», — продовжив пояснювати чоловік.

Звертайте увагу також на те, як виглядає тісто після того, як пельмені зварили. Якщо тісто якісне, то воно буде пружним і без тріщин.

Начинка ж в якісному пельмені – цілісна і теж пружна, а не паштетоподібна

А ще краще – відмовтеся від магазинних пельменів зовсім! Купуйте домашні або навчитеся готувати їх самі. Так, це обійдеться дорожче (навряд чи у вас в господарстві є соєвий текстурат), але зате ви будете знати, що начинка зроблена з м’яса, а не з «обвалки».

джерело

Ось З ЧОГО насправді РОБЛЯТЬ наші улюблені пельмені (ВІДЕО)